Pieczątki online

Firma Elgraw ma przyjemność zaprezentować Klientom ofertę dostępnych pieczątek na naszym sklepie internetowym. Posiadamy szeroki asortyment pieczątek automatycznych, pieczątek kieszonkowych, stempli oraz datowników. Wszystkie nasze pieczątki są wyrabiane przy użyciu nowoczesnej technologii laserowej, dlatego ich jakość jest na bardzo wysokim poziomie, a odbicia są niezwykle precyzyjne i czytelne. 

Pieczątki online to pieczątki znanych i cenionych producentów, takich jak Trodat czy Wagraf. Wybierając pieczątki online masz pewność, że kupujesz solidny produkt, który posłuży Ci wiele lat.

Pieczątka jest nieodłącznym elementem podczas zakładania i prowadzenia firmy. Dlatego w naszej ofercie umieściliśmy szeroki wybór automatów pieczątkarskich: standardowe pieczątki firmowe oraz takie, które można dopasować do wielu różnych branż: pieczątki dla lekarzy, pieczątki dla urzędników czy elektryków, pieczątki do biura i wiele innych. Jednym słowem pieczątki online Tarnów to pieczątki dla każdego!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy w wielu sytuacjach potrzebują pieczątek w krótkim czasie oferujemy pieczątki w trybie ekspresowym, do odbioru osobistego w 15 minut, a w przypadku opcji wysyłkowej - wysyłane są jeszcze tego  samego dnia!

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 7 z 7 (1 Stron)

Pieczątka jest niezbędna przy zakładaniu oraz prowadzeniu firmy dlatego musi być dopasowana do liczby wierszy i grafiki jaka ma znaleźć się na pieczątce - tym zajmą się nasi pracownicy z chęcią doradzą ci odpowiedni produkt, dodatkowo na naszym sklepie internetowym w zakładce "wzory" znajdują się przykłady odbić danego modelu automatu.

Przez wiele lat obecności na rynku nabraliśmy sporo doświadczenia, a to przełożyło się na bardzo wysoką jakość oferowanych przez nas usług wyrobu pieczątek. Jeśli mają Państwo problem z doborem pieczątki, zachęcamy do skontaktowania się z nami, chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model. Jeśli nie posiadają Państwo własnego projektu pieczątki, w tym również służymy pomocą! Nasi graficy zaprojektują wzór odbicia pieczątki zupełnie za darmo!

Pieczątki automatyczne od bardzo małych 2 liniowych do dużych automatów firmowych mieszących nawet 12 linii tekstu.

Posiadamy w swojej ofercie również kołki do stempli wraz z poduszkami do tuszowania. Nieodłącznym elementem pracy biurowej jest sygnowanie dokumentów datą, tutaj też znajdą Państwo coś dla siebie pośród oferty naszych datowników.

Dla tych z Państwa, dla których praca za biurkiem jest rzadkością, a jednak branża wymaga od nich sygnowania dokumentów, oferujemy pieczątki kieszonkowe, które z łatwością można zabrać na budowę czy na spotkanie firmowe. Nie zajmują one dużo miejsca i jak sama nazwa wskazuje można je bezpiecznie nosić w kieszeniach. 

Dla Klientów którzy już skorzystali z naszej oferty pieczątek mamy dodatkową opcję. Oferujemy wyrób samych gumek z treścią do pieczątek, jeżeli zajdzie potrzeba jej wymiany. Dodatkowo, możemy uzupełnić tusz w każdej pieczątce.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Pieczątki online - niezawodne, trwałe, z szybką dostawą do domu lub firmy!