Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Stron)

Estetyczne i czytelne oznaczenie drzwi w pomieszczeniach firmowych powoduje, że Klienci Państwa firmy poczują się komfortowo. Odpowiednia numeracja drzwi hotelowych, oznakowanie pokoi oraz biur ułatwia komunikację w budynku. Kiedy natomiast mamy mieszkanie w bloku zarówno tabliczka na drzwi jak i numer mieszkania będą bardzo przydatne. Dzięki nim odwiedzający nas goście będą pewni, że trafili dokładnie pod podany adres. Nasze tabliczki na drzwi, przykuwają uwagę każdego co sprawia, że są dodatkowo skuteczne.

Tabliczki wykonujemy z laminatu grawerskiego, dodatkowo można zamówić tabliczki z podkładem z przeźroczystego pleksi . Nasze tabliczki na drzwi wykonujemy w laminatach najwyższej jakości dzięki czemu grawer zachowuje estetyczny wygląd przez wiele lat.

Grawerowane laserowo tabliczki na drzwi, które proponujemy, to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale też estetyczne. Precyzyjnie wykonane i najwyższej jakości. Dostępne w wielu kształtach i rozmiarach.

Na życzenie klientów, produkujemy również specjalnie projektowane wzory tabliczek na drzwi. Przy zamówieniu większej ilości sztuk, oferujemy korzystne rabaty i promocje. Zapytania ofertowe prosimy składać e-mailowo. Nasi konsultanci pomogą dobrać najlepszą opcję. 

Przed przystąpieniem do produkcji zawsze przesyłamy projekty tabliczek na drzwi, zazwyczaj kilka wersji do wyboru. Po ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do produkcji tabliczek. Termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie w porozumieniu z klientem.