Tabliczki na drzwi

Firma Elgraw z przyjemnością prezentuje grawerowane tabliczki na drzwi

Nasze firmowa wykonuje tabliczki na drzwi w dwóch liniach: 

Tabliczki na drzwi GRAV - do domu - tabliczki grawerowane w najlepszych laminatach grawerskich. Kolory laminatów to złoty - grawer czarny, srebrny - grawer czarny. Dzięki wykorzystaniu techniki grawerowania tablice nabierają szlachetnego wyglądu oraz ponadczasowej elegancji. Do oznakowania mieszkań i domów prywatnych. Dzięki takiej tabliczce goście będą mieli pewność, że trafili w odpowiednie miejsce.

Tabliczki na drzwi GRAV - do firmy - te tabliczki również produkujemy z wysokiej jakości laminatów grawerskich. Kolory laminatów to złoty - grawer czarny, srebrny - grawer czarny. Idealnie nadają się do biur i firm oraz różnych instytucji. Tabliczki na drzwi zawieszone na drzwiach w firmie prezentują się bardzo elegancko, a dzięki nim nikt nie będzie miał wątpliwości do jakiego pomieszczenia wchodzi. Ponadto, na każdej tabliczce możemy umieścić firmowe logo.

W swojej ofercie posiadamy również numery na drzwi - do mieszkań i hoteli. Wykonane z laminatu grawerskiego o grubości 1,6mm. Dodatkowo możemy wykonać elegancki podkład z przeźroczystego plexi, na który nałożymy wygrawerowany numer na drzwi. Do wyboru mamy kilka kolorów laminatu oraz wzorów.


Sortowanie:
Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Stron)

Estetyczne i czytelne oznaczenie drzwi w pomieszczeniach firmowych powoduje, że Klienci Państwa firmy poczują się komfortowo. Odpowiednia numeracja drzwi hotelowych, oznakowanie pokoi oraz biur ułatwia komunikację w budynku. Kiedy natomiast mamy mieszkanie w bloku zarówno tabliczka na drzwi jak i numer mieszkania będą bardzo przydatne. Dzięki nim odwiedzający nas goście będą pewni, że trafili dokładnie pod podany adres. Nasze tabliczki na drzwi, przykuwają uwagę każdego co sprawia, że są dodatkowo skuteczne.

Tabliczki wykonujemy z laminatu grawerskiego, dodatkowo można zamówić tabliczki z podkładem z przeźroczystego pleksi . Nasze tabliczki na drzwi wykonujemy w laminatach najwyższej jakości dzięki czemu grawer zachowuje estetyczny wygląd przez wiele lat.

Grawerowane laserowo tabliczki na drzwi, które proponujemy, to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale też estetyczne. Precyzyjnie wykonane i najwyższej jakości. Dostępne w wielu kształtach i rozmiarach.

Na życzenie klientów, produkujemy również specjalnie projektowane wzory tabliczek na drzwi. Przy zamówieniu większej ilości sztuk, oferujemy korzystne rabaty i promocje. Zapytania ofertowe prosimy składać e-mailowo. Nasi konsultanci pomogą dobrać najlepszą opcję. 

Przed przystąpieniem do produkcji zawsze przesyłamy projekty tabliczek na drzwi, zazwyczaj kilka wersji do wyboru. Po ostatecznej akceptacji projektu przystępujemy do produkcji tabliczek. Termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie w porozumieniu z klientem.