Pokazuje 1 do 8 z 8 (1 Stron)

Wykonujemy projekty tablic okolicznościowych każdej wielkości. Każda tablica nagrobna i okolicznościowa, jest przygotowywana według indywidualnych potrzeb klienta. Po przesłaniu treści na tablicę, prześlemy Państwu wycenę mailowo, a nasz grafik przygotuję wstępny projekt do zatwierdzenia, przed planowaną produkcją. 

Na tablicy okolicznościowej możemy zaprojektować dowolny tekst oraz grafikę, w tym herby i logotypy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się tablice okolicznościowe np. do kościoła lub upamiętniające ważne wydarzenie. Takie tablice możemy umieszczać również na pomnikach.  W trosce o potrzeby naszych klientów, staramy się aby wygląd wszystkich tablic okolicznościowych, były odpowiednio dopasowany do miejsca w którym ma się znajdować.

W naszej ofercie znajdują się też tablice nagrobne

- Tablice nagrobne prostokątne - wykonane z laminatów najwyższej jakości. Treść na tablicy grawerowana laserem CO2, dzięki czemu napis pozostanie czytelny przez bardzo długi czas. 

- Tablice nagrobne w kształcie tarczy - również grawerowane laserowo w laminacie grawerskim bardzo wysokiej jakości. Laminat jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i pozostanie w swojej pierwotnej formie przez długi czas. 

Na tablicy nagrobnej możemy umieścić dowolne ornamenty, nawet jeżeli nie znajdą ich Państwo w naszych wzorach.

Wszystkie tablice mają do wyboru różne wzory i kolory. Jeśli jednak żadna z opcji nie przypadnie Państwu do gustu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jesteśmy przekonani, że razem uda nam się ustalić odpowiedni wygląd tablic nagrobnych bądź okolicznościowych.