Tablice nagrobne i okolicznościowe

Projektujemy i wykonujemy okolicznościowe tablice grawerowane na różne okazje. Wykonujemy również tablice nagrobne. Grawerujemy na stali nierdzewnej oraz na laminatach grawerskich najwyższej jakości, odpornych na szkodliwe warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy śnieg.

Nasze tablice nagrobne i okolicznościowe to gwarancja najwyższej jakości i staranności wykonania.

Terminy realizacji są ustalane indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta. Wycena również jest przygotowywana indywidualnie, zważywszy na dużą różnorodność projektów tablic. 

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Stron)

Wykonujemy projekty tablic okolicznościowych każdej wielkości. Każda tablica nagrobna i okolicznościowa, jest przygotowywana według indywidualnych potrzeb klienta. Po przesłaniu treści na tablicę, prześlemy Państwu wycenę mailowo, a nasz grafik przygotuję wstępny projekt do zatwierdzenia, przed planowaną produkcją. 

Na tablicy okolicznościowej możemy zaprojektować dowolny tekst oraz grafikę, w tym herby i logotypy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się tablice okolicznościowe np. do kościoła lub upamiętniające ważne wydarzenie. Takie tablice możemy umieszczać również na pomnikach.  W trosce o potrzeby naszych klientów, staramy się aby wygląd wszystkich tablic okolicznościowych, były odpowiednio dopasowany do miejsca w którym ma się znajdować.

W naszej ofercie znajdują się też tablice nagrobne

- Tablice nagrobne prostokątne - wykonane z laminatów najwyższej jakości. Treść na tablicy grawerowana laserem CO2, dzięki czemu napis pozostanie czytelny przez bardzo długi czas. 

- Tablice nagrobne w kształcie tarczy - również grawerowane laserowo w laminacie grawerskim bardzo wysokiej jakości. Laminat jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i pozostanie w swojej pierwotnej formie przez długi czas. 

Na tablicy nagrobnej możemy umieścić dowolne ornamenty, nawet jeżeli nie znajdą ich Państwo w naszych wzorach.

Wszystkie tablice mają do wyboru różne wzory i kolory. Jeśli jednak żadna z opcji nie przypadnie Państwu do gustu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jesteśmy przekonani, że razem uda nam się ustalić odpowiedni wygląd tablic nagrobnych bądź okolicznościowych.