Trodat Printy 4910

  • Trodat Printy 4910

Trodat Printy 4910

Jest to jedna z najmniejszych pieczątek automatycznych z serii printy. Jej pole odbicia wynosi zaledwie 26x9mm, co pozwala na pomieszczenie zaledwie 3 linijek teksu. Automat przeznaczony dla tych którzy cenią sobie solidność i elegancje. Dzięki niewielkim rozmiarom i zatyczce która znajduje się w komplecie, automat ten doskonale sprawdza się jako pieczątka kieszonkowa. Trodat Printy 4910 jest najczęściej wybierana przez instruktorów, nauczycieli, egzaminatorów oraz wszystkich tych którym na pieczątce wystarczą podstawowe dane personalne. Najczęściej zastępowana przez Trodat 3911, która posiada identyczną wielkość odbicia.

Dane pieczątki
Zatyczka: Tak
Typ: Automat samotuszujący
Wymiar stempla: 26mm x 9mm

 

wzór

 

Odbiór osobisty:
Realizowany od 3-5 dni roboczych, odbiór towaru po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym.

Wysyłka:
Realizowana od 3-5 dni roboczych. Cena standardowej wysyłki to 16 zł bruttto.

Wysyłka ekspresowa:
Usługa dostępna wyłącznie dla pieczątek. Zamówienie zatwierdzone i projekt zaakceptowany do godziny 13.00 wysyłka tego samego dnia. Cena ekspresowej wysyłki to + 15 zł bruttto dodane do ceny standardowej wysyłki.

Odbiór osobisty ekspresowy:
Usługa dostępna wyłącznie dla pieczątek. Wykonanie ekspresowe do 15 minut od mometu zatwierdzenia wzoru pieczątki. Zamówienia na usługę tego typu mogą być składane przez sklep internetowy,za pomocą formularza kontaktowego, za pośrednictwem poczty elektronicznej na naszego maila, można również zamówić pieczątkę osobiście w siedzibie naszej firmy. Cena za usługę ekspresową to + 15 zł bruttto.

Uwaga!
Możliwość realizacji wysyłki ekspresowej oraz odbioru ekspresowego należy wcześniej potwierdzić w rozmowie z konsultantem.

Mają Państwo do dyspozycji:
-chat dostępny tutaj,
-formularz kontaktowy dostępny tutaj,
-e-mail: [email protected],
-bądź telefon: +48 ( 14 ) 657 12 46.


Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.


  • Suma:
    19.00PLN

Dostępne opcje


Projekt produktu gratis informacja
Dostawa i czas realizacji informacja
Zobacz prezentację wideo informacja



informacja

Suma :
19.00PLN