Oznaczniki kablowe

Po co stosuje się oznaczniki kablowe?

Oznacznik kablowe to tabliczki służące do oznaczania kabli i przewodów w celu późniejszej łatwej identyfikacji. Oznaczniki kablowe są nieodłącznym elementem w każdym budynku, na budowie i w większej firmie. Bardzo często oznaczniki kablowe to obowiązkowy atrybut.
W tym celu staramy się tworzyć produkty które będą służyły Państwu przez wiele lat, pozostając przy tym czytelne i w nienaruszonym stanie.  Nasze oznaczniki kablowe, z pewnością spełnią wszystkie wymagania naszych klientów.

Z czego wykonane są oznaczniki kablowe?

Nasze oznaczniki kablowe wykonane są z trwałego laminatu grawerskiego. Wszystkie oznaczniki kablowe są odporne na ciężkie warunki atmosferyczne, dzięki czemu można je stosować w każdym miejscu. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
Dzięki użyciu sprawdzonych i solidnych materiałów, oznaczniki kablowe cechują się długowiecznością. Tabliczki kablowe są nieścieralne i nadzwyczaj trwałe.
Tabliczki oznaczeniowe na kable oferujemy w dwóch kolorach laminatu: biały lub czarny. Na białym laminacie grawer jest koloru czarnego, z kolei na czarnym laminacie grawerowana treść jest koloru białego. Dodatkowo, na specjalne życzenia Klientów
, zamawiamy laminat również w innych kolorach. Zależy nam na tym aby każde wykonane przez nas oznaczniki kablowe dawały satysfakcję naszym klientom.

Jak zamontować oznacznik kablowe na przewodzie ?

Wszystkie oznaczniki kablowe są bardzo łatwe w montażu. Montaż oznaczników odbywa się przy użyciu opasek zaciskowych. W oznacznikach kablowych wycinamy otwory przez które z łatwością można przeprowadzić opaskę zaciskową.  Opaski zaciskowe są przez nas dołączane do wszystkich oznaczników kablowych. Dzięki temu, nasi Klienci nie muszą martwić się o dodatkowe zakupy.

Sortowanie: