Szyld dla biura rachunkowego

Szyld dla biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe, tak jak każda inna firma powinno mieć odpowiednie oznakowanie. Idealnie nadaje się do tego wykonany przez nas na zamówienie szyld firmowy. Szyldy firmowe stanowią jedną z najbardziej rozpowszechnionych form reklamy umożliwiającą równocześnie oznakowanie firmy (np. biura rachunkowego) oraz wykorzystanie tego produktu do funkcji typowo reklamowej. Dobrze oznakowane biuro rachunkowe z pewnością przyciągnie wielu nowych klientów.

Do wyboru oferujemy 2 rodzaje szyldów do biura rachunkowego:

- Szyldy GRAV - wykonany z wysokiej jakości laminatu grawerskiego, do wyboru w kilku różnych kolorach. 

- Szyldy STANDRAD - wykonany z trwałego plexi z nałożoną folią grawerską w kilku różnych kolorach do wyboru. 

Szyld GRAV to bardzo elegancka i stylowa forma reklamy. Szyld wykonany jest z laminatu grawerskiego. Dostępne kolory to: srebrny, złoty, biały oraz czarny. Treść wykonana jest metodą grawerowania laserowego. Dzięki temu grawer jest bardzo dokładny, niezwykle czytelny oraz nieścieralny. Metoda grawerowania laserowego pozwala na umieszczenie na szyldzie dowolnej treści a także bardzo złożonego loga.

Szyld STANDARD to bardzo nowoczesne i eleganckie rozwiązanie. Szyldy wykonujemy z plexi o grubości 3 mm. Do wyboru w 4 kolorach: przezroczysty, mrożony, biały oraz czarny. Treść na szyldzie jest wykonana przy użyciu folii reklamowej.

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania i stosunkowo krótki czas realizacji zamówień. Do każdego zamówienia wykonujemy profesjonalna wizualizację graficzną, aby nasz klient wiedział jak będzie wyglądał jego nowy szyld dla biura rachunkowego jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 18 z 18 (1 Stron)

Wszystkie metody wykonania szyldów firmowych są niezwykle trwałe i solidne. Firma Elgraw stawia tylko na sprawdzone materiały najlepszych Polskich i Austriackich dostawców.

Szyldy wykonywane przez naszą firmę są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne, co pozwala na montowanie ich zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Do montażu szyldów używamy ozdobnych dystansów montażowych w kolorze srebrnym. Dystanse w połączeniu z szyldem dają niezwykle efektowny efekt końcowy, który zadowoli każdego klienta.

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci, dlatego staramy się sprostać każdym wymaganiom. W razie wątpliwości lub jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta: [email protected] Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie a także pomożemy w złożeniu zamówienia. Jesteśmy otwarci na każde propozycje klientów, chętnie wykonamy nieszablonowy szyld firmowy.