Szyld dla radcy prawnego

Szyld dla radcy prawnego:

Kancelaria radcy prawnego, tak jak każda inna firma powinna mieć odpowiednie oznakowanie. Idealnie nadaje się do tego wykonany przez nas na zamówienie szyld firmowy. Przeznaczeniem szyldów firmowych jest przede wszystkim ich ekspozycja na zewnątrz budynków, gdzie godnie będą reprezentować firmę. 

Do wyboru oferujemy 2 rodzaje szyldów do biura radcy prawnego:

- Szyldy GRAV - wykonany z wysokiej jakości laminatu grawerskiego, do wyboru w kilku różnych kolorach.

- Szyldy STANDRAD - wykonany z trwałego plexi z nałożoną folią grawerską w kilku różnych kolorach do wyboru.


Szyld GRAV to bardzo elegancka i stylowa forma reklamy. Szyld wykonany jest z laminatu grawerskiego. Dostępne kolory to: srebrny, złoty, biały oraz czarny. Treść wykonana jest metodą grawerowania laserowego. Dzięki temu grawer jest bardzo dokładny, niezwykle czytelny oraz nieścieralny. Metoda grawerowania laserowego pozwala na umieszczenie na szyldzie dowolnej treści a także bardzo złożonego loga.

Szyld STANDARD to bardzo nowoczesne i eleganckie rozwiązanie. Szyldy wykonujemy z plexi o grubości 3 mm. Do wyboru w 4 kolorach: przezroczysty, mrożony, biały oraz czarny. Treść na szyldzie jest wykonana przy użyciu folii reklamowej.


Aby szyld spełniał swoją role jak najlepiej, musi posiadać niebanalne wzornictwo, czcionkę oraz czytelną i spójną treść. Informacje oraz grafika umieszczona na szyldzie odgrywa kluczową role w wizerunku oraz sposobie postrzegania danej firmy, dlatego staramy się aby nasze produkty były dopracowane do perfekcji w każdym najmniejszym detalu. Treść szyldu może zawierać nazwę firmy, logo oraz dane właściciela.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 18 z 18 (1 Stron)

Dobrze wykonany szyld firmowy to wizytówka Twojej firmy. Dlatego postaw na sprawdzonych producentów i profesjonalne wykonanie.

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania i stosunkowo krótki czas realizacji zamówień. Firma Elgraw stawia tylko na sprawdzone materiały najlepszych Polskich i Austriackich dostawców. Szyldy wykonywane przez naszą firmę są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne, co pozwala na montowanie ich zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Do każdego zamówienia wykonujemy profesjonalna wizualizację graficzną, aby nasz klient wiedział jak będzie wyglądał jego nowy szyld dla biura radcy prawnego jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

Do montażu szyldów używamy ozdobnych dystansów montażowych w kolorze srebrnym. Dystanse w połączeniu z szyldem dają niezwykle efektowny efekt końcowy, który zadowoli każdego klienta.

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci, dlatego staramy się sprostać każdym wymaganiom. W razie wątpliwości lub jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta: [email protected]Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie a także pomożemy w złożeniu zamówienia. Jesteśmy otwarci na każde propozycje klientów, chętnie wykonamy nieszablonowy szyld firmowy.