Trodat Printy 4913

  • Trodat Printy 4913

Trodat Printy 4913

Jest to kolejny automat z serii który zaraz po Trodat Printy 4912 cieszy się największą popularnością. Dzięki dość dużej płytce odbicia o wymiarach 58x22 może pomieścić około 6 linijek tekstu, co sprawia że jest najczęściej wybierana przez lekarzy, prawników, biegłych sądowych i wszystkich tych którzy cenią sobie nowoczesny wygląd i niezawodność. Pieczątka standardowo wyposażona w zatyczkę zabezpieczającą przed uszkodzeniem pola odbicia. Automat ten jest najczęściej zastępowany przez Trodat 3913, który jest zdecydowanie tańszą alternatywa.

Dane pieczątki
Zatyczka: Tak
Typ: Automat samotuszujący
Wymiar stempla: 58mm x 22mm

 

wzór

 

Odbiór osobisty:
Realizowany od 3-5 dni roboczych, odbiór towaru po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym.

Wysyłka:
Realizowana od 3-5 dni roboczych. Cena standardowej wysyłki to 16 zł bruttto.

Wysyłka ekspresowa:
Usługa dostępna wyłącznie dla pieczątek. Zamówienie zatwierdzone i projekt zaakceptowany do godziny 13.00 wysyłka tego samego dnia. Cena ekspresowej wysyłki to + 15 zł bruttto dodane do ceny standardowej wysyłki.

Odbiór osobisty ekspresowy:
Usługa dostępna wyłącznie dla pieczątek. Wykonanie ekspresowe do 15 minut od mometu zatwierdzenia wzoru pieczątki. Zamówienia na usługę tego typu mogą być składane przez sklep internetowy,za pomocą formularza kontaktowego, za pośrednictwem poczty elektronicznej na naszego maila, można również zamówić pieczątkę osobiście w siedzibie naszej firmy. Cena za usługę ekspresową to + 15 zł bruttto.

Uwaga!
Możliwość realizacji wysyłki ekspresowej oraz odbioru ekspresowego należy wcześniej potwierdzić w rozmowie z konsultantem.

Mają Państwo do dyspozycji:
-chat dostępny tutaj,
-formularz kontaktowy dostępny tutaj,
-e-mail: [email protected],
-bądź telefon: +48 ( 14 ) 657 12 46.


Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.


  • Suma:
    25.00PLN

Dostępne opcje


Projekt produktu gratis informacja
Dostawa i czas realizacji informacja
Zobacz prezentację wideo informacjainformacja

Suma :
25.00PLN