Numery na dom

Jaka powinna być idealna tabliczka z numerem na dom?

Numer na dom powinien być przede wszystkim dobrze widoczny i czytelny. Ponadto, ważne jest aby zakupić tabliczkę w odpowiednio dobranym kolorze. Przy zakupie numeru na dom powinniśmy zwrócić uwagę w jakiej odległości oraz w jakim miejscu będzie montowana tabliczka aby była odpowiednio widoczna dla kuriera, listonosza, itp. Powinniśmy również zadbać o to aby kolor tabliczki nie zlewał się z kolorem elewacji budynku. Przezroczyste szkoło akrylowe (plexi) nie sprawdzi się najlepiej na chropowatej czy ceglanej powierzchni, dlatego polecamy inne kolory pleksi np. mrożony (biały mleczny), biały oraz czarny.

Produkcja numerów na dom:

Produkowane przez nas numery na dom występują w trzech wariantach wykonania: STANDARD ze szkła akrylowego (plexi) z treścią płaską wykonaną za pomocą folii reklamowej w wielu kolorach do wyboru, 3D ze szkła akrylowego (pleksi) z treścią w postaci wypukłych liter 3D oraz GRAV z treścią grawerowaną, zwykle w kolorze czarnym jednak zależy to od wyboru koloru laminatu.

Najczęściej wybierane wielkości to: 20x15 cm, 30x20 cm oraz 40x30 cm. Do produkcji numerów na dom używamy materiałów najlepszych europejskich producentów. Wszystkie elementy produkowane są przy pomocy nowoczesnego lasera CO2, co gwarantuje wysoką jakość produktu końcowego.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 14 z 14 (1 Stron)


Grawerowanie laserowe

Jest obecnie jedną z najszybszych i najdokładniejszych metod obróbki tworzyw. Charakteryzuje się bardzo wysoką dokładnością oraz stosunkowo niską ceną. Poprzez wprowadzeniu odpowiednich parametrów do programu komputerowego, przedmiot zostaje oznakowany dokładnie tak jak na projekcie graficznym. Grawerowanie laserowe daje możliwość tworzenie całych identycznych partii przedmiotów. Jest to technika zapewniająca trwałe rezultaty i szybką realizację zamówienia. Projekty graficzne do grawerowania wykonujemy w wektorze.


Proste sposoby montażu tabliczek na dom

Do montażu tabliczek na dom proponujemy srebrne chromowane dystanse, do których dołączamy kołki rozporowe aby ułatwić Państwu samodzielny montaż tabliczki. Metoda ta jest szybka i prosta. Jeśli chcą Państwa zamontować numer na ogrodzeniu, polecamy plastikowe opaski zaciskowe.

Jak wykonujemy numery na dom?

Numery na dom i Tabliczki na dom STANDARD
Tabliczki produkujemy z przezroczystego szkła akrylowego (pleksi), w którym wycinamy format potrzebnej tabliczki a następnie naklejamy na tabliczkę folie w określonym kolorze i wycinamy numery przy pomocy lasera. Po ściągnięciu folii ochronnej tabliczka jest gotowa do montażu.

Numery na dom i Tabliczki na dom 3D
Tabliczki z efektem liter 3D, podobnie jak w poprzednim modelu, wycinamy ze szkła akrylowego (pleksi w różnych kolorach) wraz z otworami montażowymi. Z czarnego pleksi wycinamy wypukłe litery, które naklejamy ręcznie na uprzednio wyciętą formatkę. Po wyschnięciu kleju tabliczka jest gotowa do zawieszenia.

Numery na dom i Tabliczki na dom GRAV
Tabliczki grawerowane produkowane są z laminatu grawerskiego odpornego na czynniki atmosferyczne. Po przesłaniu projektu tabliczki do lasera, ploter graweruje treść tabliczki, a także wycina tabliczkę do odpowiedniego rozmiaru wraz z otworami montażowymi. Graweruje się najczęściej na kolor czarny jednak zależy to od kolor laminatu i upodobań klientów.


Czas dostawy

Tabliczki z numerami na dom można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy przy ul. Torowej 10 w Tarnowie. Oferujemy również kilka opcji wysyłki, w tym: wysyłkę kurierską, wysyłkę pocztową oraz wysyłkę Paczkomatami Inpost.