Pokazuje 1 do 14 z 14 (1 Stron)


Grawerowanie laserowe

Jest obecnie jedną z najszybszych i najdokładniejszych metod obróbki tworzyw. Charakteryzuje się bardzo wysoką dokładnością oraz stosunkowo niską ceną. Poprzez wprowadzeniu odpowiednich parametrów do programu komputerowego, przedmiot zostaje oznakowany dokładnie tak jak na projekcie graficznym. Grawerowanie laserowe daje możliwość tworzenie całych identycznych partii przedmiotów. Jest to technika zapewniająca trwałe rezultaty i szybką realizację zamówienia. Projekty graficzne do grawerowania wykonujemy w wektorze.


Proste sposoby montażu tabliczek na dom

Do montażu tabliczek na dom proponujemy srebrne chromowane dystanse, do których dołączamy kołki rozporowe aby ułatwić Państwu samodzielny montaż tabliczki. Metoda ta jest szybka i prosta. Jeśli chcą Państwa zamontować numer na ogrodzeniu, polecamy plastikowe opaski zaciskowe.

Jak wykonujemy numery na dom?

Numery na dom i Tabliczki na dom STANDARD
Tabliczki produkujemy z przezroczystego szkła akrylowego (pleksi), w którym wycinamy format potrzebnej tabliczki a następnie naklejamy na tabliczkę folie w określonym kolorze i wycinamy numery przy pomocy lasera. Po ściągnięciu folii ochronnej tabliczka jest gotowa do montażu.

Numery na dom i Tabliczki na dom 3D
Tabliczki z efektem liter 3D, podobnie jak w poprzednim modelu, wycinamy ze szkła akrylowego (pleksi w różnych kolorach) wraz z otworami montażowymi. Z czarnego pleksi wycinamy wypukłe litery, które naklejamy ręcznie na uprzednio wyciętą formatkę. Po wyschnięciu kleju tabliczka jest gotowa do zawieszenia.

Numery na dom i Tabliczki na dom GRAV
Tabliczki grawerowane produkowane są z laminatu grawerskiego odpornego na czynniki atmosferyczne. Po przesłaniu projektu tabliczki do lasera, ploter graweruje treść tabliczki, a także wycina tabliczkę do odpowiedniego rozmiaru wraz z otworami montażowymi. Graweruje się najczęściej na kolor czarny jednak zależy to od kolor laminatu i upodobań klientów.


Czas dostawy

Tabliczki z numerami na dom można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy przy ul. Torowej 10 w Tarnowie. Oferujemy również kilka opcji wysyłki, w tym: wysyłkę kurierską, wysyłkę pocztową oraz wysyłkę Paczkomatami Inpost.