Tablice posesyjne

Coś o tablicach posesyjnych:

Jak wszystkim wiadomo każda ulica, uliczka czy droga nosi swoją nazwę. Pochodzenie jej jest rozmaite i może to być nazwisko znanego człowieka, określenie przedmiotu lub rzeczy,a nawet coś zupełnie zaskakującego. Rozwój infrastruktury i budowa nowych dróg W Polsce ( dla niektórych może się to wydawać śmieszne), wymusił na administracji utworzenie systemu przyporządkowania działek do kolejnego numeru porządkowego. Sytuacja ta inaczej prezentuje się we wsiach lub mniejszych miejscowościach gdzie numery nadawana są wraz ze zgłoszeniem wniosku do odpowiedniego organu w Gminie. Przyporządkowanie to stało się obowiązkiem, dlatego też każdy budynek w Polsce musi posiadać oznaczenie, zgodne z wytycznymi uchwalonego prawa.


Wygląd Tabliczki posesyjnej:

Ścisłych wytycznych dotyczących wyglądu tabliczki prawo nie określa. Mówi tylko że powinna zawierać pełną nazwę ulicy, miejscowości, numer oraz powinna być czytelna. Daje to niezliczone możliwości tym którzy pragną wyróżnić się z pośród szarego tłumu. Niektórzy właściciele wręcz przesadzają z weną twórczą, czyniąc ze swojej tabliczki wizualny paszkwil na siebie samego.Lecz nie wszyscy starają się zaistnieć jako wątpliwej jakości artyści i wolą kreację wyglądu swojej tablicy posesyjnej przekazać specjalistą.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 14 z 14 (1 Stron)


Kilka zdań o firmie zajmującej się produkcją tablic posesyjnych:

Firma Elgraw specjalizuje się w wyrobie tablic posesyjnych w trzech wariantach wykonania: STANDARD, GRAV, oraz 3D. Nasze tablice są eleganckie i nowoczesne przez co świetnie pasują do klasycznego jak i nowego budownictwa. Każda tablica w swojej cenie posiada indywidualny projekt dopasowany do wymagań klienta. Istnieje również możliwość indywidualnego wykonania tablicy na specjalne życzenie kupującego.