Pokazuje 1 do 14 z 14 (1 Stron)


Na co zwrócić uwagę kupując tabliczkę z numeracją domu?

Estetyka - tabliczka na dom ma pełnić funkcję informacyjna, ale przy odpowiednim wykonaniu i dopasowaniu do reszty wykończenia budynku może stanowić doskonałe dopełnienie architektury budynku.  W dzisiejszych czasach nie ma potrzeby kupowania tabliczki wyłącznie z myślą o jej czytelności , czytelność jest nadrzędna, ale estetyka wykonania również jest  bardzo istotna, że te dwie rzeczy można ze smakiem połączyć udowadniają nasze produkty.

Trwałość - oznaczenie domu ma służyć przez wiele lat dlatego przy jego zakupie zwróćmy uwagę z jakich materiałów jest wykonana tabliczka jaką chcemy zakupić . Stare polskie powiedzenie brzmi "diabeł tkwi w szczegółach" i w tym przykład wydaje się to potwierdzać . Na rynku dostępnych jest masa tabliczek na dom po "okazyjnych cenach" warto się jednak zastanowić czy okazjonalność związana z wymianą tandetnej tabliczki wykonanej z PCW jest warta oszczędności . Tabliczkę kupuję się raz na długie lata i należy w przy tym zakupie szukać solidnych produktów. Materiały które używamy do wykonania tabliczek z numeracją domów są najwyższej jakości. Korzystamy tylko ze sprawdzonych produktów, najlepszych Polskich i Austriackich producentów.

Czytelność - tabliczka z numeracją domu musi być czytelna z odpowiednio dużej odległości, dlatego powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość kupowanej tabliczki. Warto również zauważyć, że nie wszystkie tabliczki, jednakowo nadają się na wszystkie podłoża. Tabliczki na podkładzie z przeźroczystej plexi najlepiej prezentują się i co za tym idzie, są najbardziej czytelne na podłożach jednokolorowych. Tablice Grav natomiast są bardziej uniwersalne i można je zastosować na każdym rodzaju podłoża.


Dodatkowo, wszystkie produkowane przez nas tabliczki z numeracją domów są bardzo łatwe w montażu i mogą być zamontowane przez każdego. Do każdego zamówienia dołączamy ozdobne dystanse montażowe oraz kołki rozporowe.