Tablice adresowe

Nasza firma proponuje 3 linie tablic adresowych na dom:

Tablica adresowa na dom GRAV - grawerowane, klasyczne i eleganckie tabliczki wykonane z laminatów grawerskich w kolorach srebrnym lub złotym o grawerze kolory czarnego.Technika grawerowania zapewnia trwałość tablicy oraz odporność na panujące warunki atmosferyczne. Nie używamy tutaj żadnych naklejek lakierów czy farb. Cały tekst znajdujący się na tablicy adresowej i jest wygrawerowany nowoczesnym laserem co zapewnia długoletnią trwałość. Tablica adresowa GRAV idealnie sprawdzi się dla domów w klasycznym stylu.


Tablica adresowa 3D - podstawą tablicy adresowej linii 3D jest transparentne (przeźroczyste) plexi, grafika naniesiona jest za pomocą czarnego pleksi o grubości 3 mm, dzięki czemu uzyskuje ona efekt 3D. Jest to bardzo nowoczesne i eleganckie rozwiązanie. Idealna propozycja dla domów budowanym w nowoczesnym stylu. Tablica adresowa na dom 3D utrzymana jest w '”czystym” i minimalistycznym stylu.


Tablica adresowa na dom STANDARD - podstawą tablicy adresowej, linii STANDARD jest transparentne(przeźroczyste) pleksi , grafika naniesiona jest za pomocą wytrzymałej foli w 4 kolorach : czarnym, granatowym, szarym lub brązowym. Nowoczesne i elegiackie rozwiązanie. Idealne dla każdego rodzaju domu. Dzięki swojej atrakcyjności, tablica adresowa STANDARD odświeży wizerunek każdego budynku.


Wszystkie tablice adresowe są niezwykle łatwe w montażu. Do każdego zamówienia, dołączamy ozdobne dystanse montażowe oraz kołki rozporowe. Dysponujemy szeroką ofertą wzorów i kolorów tablic adresowych. Jeżeli nie znajdziecie Państwo tablicy adresowej spełniającej Państwa oczekiwania, służymy pomocą w jej zaprojektowaniu. Po uzgodnieniu materiału, powierzchni oraz czcionki tablicy nasz grafik stworzy projekt specjalnie dla Państwa i wyśle do akceptacji. Bez akceptacji naszego klienta nie przystąpimy do realizacji. Dlatego też macie Państwo pewność, iż tablica adresowa zostanie wykonana według Państwa pomysłu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 14 z 14 (1 Stron)


Dlaczego tablica adresowa jest ważna?

Tablice adresowe spełniają wiele funkcji. Służą swobodnej komunikacji między obywatelami a urzędami państwowymi. Pomagają w dostarczaniu poczty oraz przede wszystkim w sytuacjach ekstremalnych i nie ciepiących zwłoki, potrafią z w znacznym stopniu przyczynić się do uratowania życia człowieka. Dodatkowo obowiązek umieszczenia tablicy adresowej jest uregulowany prawie dlatego też jej brak może skutkować sankcjami.


Historia i funkcja tablic adresowych.

Tablice adresowe są montowane do każdego budynku niezależnie od jego lokalizacji. Tablice adresowe pełnią funkcję informacyjną, ponieważ zawierają nr lokalu, budynku i ulicy, przy której się znajduje. Najczęściej jednak numeracja posesji jest uwarunkowana kolejnością według daty ich wybudowania.Zawsze odbywa się to według jakiegoś schematu, unormowanego przepisami w danym regionie lub miejscowości.  Najstarsze dokumenty w Polsce zawierające tego typu zapiski sięgają średniowiecza.

  

Elementy istotnie przy zakupie tablicy adresowej:

- Wielkość - przed zakupem tablicy adresowej na dom należy się zastanowić nad tym w jakiej odległości do odbiorcy montowana będzie tablica i czy jej rozmiar jest adekwatny do tejże odległości.

- Widoczność wzoru - wielkość tablicy adresowej to jedno a czytelność wzoru to drugie , wzór tabliczki musi być dobrze widoczny z większej odległości i nie może zlewać się w bezkształtną całość  

- Rodzaj tablicy - każdy dom posiada inną strukturę muru. Dlatego też tabliczki, które dobrze prezentują się na tynkach jednorodnych mogą być nieczytelne na wzorzystym murze. Mowa tu szczególnie o tablicach adresowych na podstawie przeźroczystego pleksi

- Estetyka - wielu z nas z ogromną pieczołowitością dobiera kolejne elementy dekoracji i dodatki architektoniczne do budynku. Tablice adresowe na dom dostępne obecnie na rynku spełniają w wielu przypadkach wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zawsze zastanówcie się przed zakupem czy tablica adresowa będzie dobrze pasowała do bryły budynku - numer na dom to nie jedynie wymóg prawny to również element dekoracyjny.