Szyld dla notariusza

Szyld dla notariusza:

Decydując się na grawerowany szyld dla kancelarii notarialnej  niezwykle ważne jest aby był on wybitnie estetycznym i eleganckim wyrobem oraz spełniał wszelkie kryteria. Szyld firmowy to tak na prawdę najważniejsza i pierwsza wizytówka miejsca, wiec musi on być wykonany z jak największą starannością i dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Zamawiając u nas szyld do kancelarii notarialnej mają Państwo gwarancję wykonania tablicy z należytą starannością, doborem odpowiedniej wielkości czcionek, poprawności Godła Państwowego jak również prawidłowy rozmiar tablicy.

Wybierają szyld dla notariusza postaw na sprawdzonych producentów!

Do wyboru oferujemy 2 rodzaje szyldów dla kancelarii notarialnych:

Szyldy GRAV - wykonany z wysokiej jakości laminatu grawerskiego, do wyboru w kilku różnych kolorach.

Szyldy STANDRAD - wykonany z trwałego plexi z nałożoną folią grawerską w kilku różnych kolorach do wyboru.

Szyld GRAV to bardzo elegancka i stylowa forma reklamy. Szyld wykonany jest z laminatu grawerskiego. Dostępne kolory to: srebrny, złoty, biały oraz czarny. Treść wykonana jest metodą grawerowania laserowego. Dzięki temu grawer jest bardzo dokładny, niezwykle czytelny oraz nieścieralny. Metoda grawerowania laserowego pozwala na umieszczenie na szyldzie dowolnej treści a także bardzo złożonego loga.

Szyld STANDARD to bardzo nowoczesne i eleganckie rozwiązanie. Szyldy wykonujemy z plexi o grubości 3 mm. Do wyboru w 4 kolorach: przezroczysty, mrożony, biały oraz czarny. Treść na szyldzie jest wykonana przy użyciu folii reklamowej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nasza firmą notariuszy rozpoczynających swoją działalność jaki i tych którzy chcieliby wymienić istniejące  już szyldy na  nowe. Zapewniamy iż szyldy spod  naszej pracowni będą  godnie reprezentować Państwa Kancelarie oraz posłużą na wiele  lat. Z pewnością idealnie wpasuje się w stylistykę budynku  bez względu na jego kolorystykę czy elewacje.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 18 z 18 (1 Stron)

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania i stosunkowo krótki czas realizacji zamówień. Do każdego zamówienia wykonujemy profesjonalną wizualizację graficzną, aby nasz klient wiedział jak będzie wyglądał jego nowy szyld dla kancelarii notarialnej jeszcze przed rozpoczęciem produkcji.

Wszystkie metody wykonania szyldów firmowych są niezwykle trwałe i solidne. Firma Elgraw stawia tylko na sprawdzone materiały najlepszych Polskich i Austriackich dostawców.

Szyldy wykonywane przez naszą firmę są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne, co pozwala na montowanie ich zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Do montażu szyldów używamy ozdobnych dystansów montażowych w kolorze srebrnym. Dystanse w połączeniu z szyldem dają niezwykle efektowny efekt końcowy, który zadowoli każdego klienta.

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci, dlatego staramy się sprostać każdym wymaganiom. W razie wątpliwości lub jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta: [email protected]. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie a także pomożemy w złożeniu zamówienia. Jesteśmy otwarci na każde propozycje klientów, chętnie wykonamy nieszablonowy szyld firmowy.