Breloki grawerowane hotelowe

Niezależnie od tego, czy chodzi o breloki hotelowe czy reklamowe, produkty tego rodzaju powinny być solidne i estetyczne. Dzięki temu będą służyły przez wiele lat, przyczyniając się do poprawy wizerunku firmy. Na takim grawerowanym breloku możemy umieścić dowolną treść oraz logotyp. Niektóre breloki możemy również grawerować po obu stronach. 

Proponujemy breloki hotelowe grawerowane laserowo, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie typy breloków hotelowych są stworzony tak aby idealnie pasowały do każdego wnętrza. Zadbaliśmy również o wygodę użytkowania. Do każdego breloka w zestawie dołączone jest solidne, metalowe kółko do zawieszenia przy kluczach.

Oferujemy breloki w różnych rodzajach:

Breloki hotelowe grawerowane z laminatu o grubości i rozmiarze: 1,6 mm oraz 1,6 mm LARGE i 3,2 mm oraz 3,2 mm LARGE - grawerowane w laminatach najwyższej jakości.

Breloki grawerowane z akrylu (plexi) oraz w rozmiarze LARGE - grawerowane w pleksi najlepszej jakości. 

Breloki grawerowane z laminatu WOOD oraz w rozmiarze LARGE - grawerowane w laminacie grawerskim w kolorze prawdziwego drewna.. 

Breloki cięte z plexi oraz w rozmiarze LARGE - cięte i grawerowane w niezwykle trwałym materiale jakim jest plexi. 

Breloki grawerowane PRESTIGE  - widoczny środek wykonany z plexi przykryty laminatem grawerskim. 

Poniżej znajdują się wzory breloków hotelowych do wyboru. Realizujemy również indywidualne projekty na życzenie klienta. 


Sortowanie:
Pokazuje 1 do 21 z 23 (2 Stron)

Idealne nie tylko dla hoteli, ale także dla pokoi gościnnych, hosteli, moteli czy siłowni. Wszystkie tworzone przez nas grawerowane breloki do kluczy mogą zawierać dowolny tekst oraz logo firmowe. Wybraliśmy dla Państwa tylko wysokiej jakości materiały, aby tworzone przez nas breloki hotelowe spełniały wszelkie wymagania oraz służyły Państwu przez bardzo długi czas.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi grawerowania nie tylko breloków, na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy również szerokie grono zadowolonych klientów. 

Skontaktuj się z e-mailowo z Biurem Obsługi Klienta, który chętnie przedstawi różne opcje wykonania grawerowanych breloków hotelowych i reklamowych dla twojej firmy. Przed przystąpieniem do produkcji przesyłamy projekty breloków, zazwyczaj kilka wersji do wyboru. Po ostatecznej akceptacji projektu wykonujemy breloki i wysyłamy. 

Jesteśmy przekonani, że nasze hotelowe breloki grawerowane przypadną Państwu do gustu. Jeśli jednak mają Państwo inne, ciekawe pomysły, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. 

Termin realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie w porozumieniu z klientem.