Szyld dla fryzjera

Szyld dla fryzjera:

Gabinet fryzjerski czy kosmetyczny, tak jak każda inna firma, powinien posiadać szyld firmowy z najważniejszymi dla Klienta informacjami, takimi jak: nazwa firmy (np. salonu fryzjerskiego), godziny otwarcia oraz numer telefonu kontaktowego. Do produkcji używamy najwyższej jakości materiałów, czołowych europejskich producentów.

Dobrze wykonany szyld firmowy to wizytówka Twojej firmy. Dlatego postaw na sprawdzonych producentów i profesjonalne wykonanie.

Przed przystąpieniem do realizacji zawsze dostaną Państwo od nas projekt szyldu do akceptacji. 

Do wyboru oferujemy 2 rodzaje szyldów do gabinetu fryzjerskiego:

- Szyldy GRAV - wykonany z wysokiej jakości laminatu grawerskiego, do wyboru w kilku różnych kolorach.

- Szyldy STANDRAD - wykonany z trwałego plexi z nałożoną folią reklamową w kilku różnych kolorach do wyboru.

Szyld GRAV to bardzo elegancka i stylowa forma reklamy. Szyld wykonany jest z laminatu grawerskiego. Dostępne kolory to: srebrny, złoty, biały oraz czarny. Treść wykonana jest metodą grawerowania laserowego. Dzięki temu grawer jest bardzo dokładny, niezwykle czytelny oraz nieścieralny. Metoda grawerowania laserowego pozwala na umieszczenie na szyldzie dowolnej treści a także bardzo złożonego loga.

Szyld STANDARD to bardzo nowoczesne i eleganckie rozwiązanie. Szyldy wykonujemy z plexi o grubości 3 mm. Do wyboru w 4 kolorach: przezroczysty, mrożony, biały oraz czarny. Treść na szyldzie jest wykonana przy użyciu folii reklamowej.


Wybierając szyld dla fryzjera wyprodukowany przez naszą firmę, zyskują Państwo gwarancję jakości i trwałości produktu, a także szybki czas realizacji zamówienia.


Sortowanie:
Pokazuje 1 do 18 z 18 (1 Stron)

Wszystkie metody wykonania szyldów firmowych są niezwykle trwałe i solidne. Firma Elgraw stawia tylko na sprawdzone materiały najlepszych Polskich i Austriackich dostawców.

Szyldy wykonywane przez naszą firmę są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne, co pozwala na montowanie ich zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Do montażu szyldów używamy ozdobnych dystansów montażowych w kolorze srebrnym. Dystanse w połączeniu z szyldem dają niezwykle efektowny efekt końcowy, który zadowoli każdego klienta.

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci, dlatego staramy się sprostać każdym wymaganiom. W razie wątpliwości lub jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta: [email protected] Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie a także pomożemy w złożeniu zamówienia. Jesteśmy otwarci na każde propozycje klientów, chętnie wykonamy nieszablonowy szyld firmowy.