Usługi

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się grawerowaniem i cięciem laserowym. Swoje usługi świadczymy na Polskim rynku już od kilku lat, dzięki temu mamy spore grono zadowolonych klientów. Do grawerowania używamy lasera CO2.  Grawerujemy na prawie każdym rodzaju materiału. Najpopularniejsze materiały wykorzystywane do obróbki laserowej to: szkło, szkło akrylowe (pleksi), laminat grawerski, papier, skóra, stal nierdzewna, filc, drewno i wiele innych.

Używana przez nas technika grawerowania laserowego sprawia, że grawer jest bardzo dokładny i precyzyjnie wykonany. Dzięki naszemu laserowi jesteśmy w stanie wygrawerować różnorakie, nawet bardzo małe i skomplikowane elementy. Każdy grawer nadaje grawerowanemu przedmiotowi, wyjątkowości i oryginalności. 

Grawerujemy dostarczane do nas projekty, oraz tworzymy je sami, wedle potrzeb naszych klientów. Dzięki użytej metodzie grawerowania możemy umieszczać na przedmiotach dowolne logotypy i tekst.

Metodą grawerowania znakujemy, firmowe gadżety, umieszczając na nich logo danej firmy.


Grawerowanie laserowe w każdym materiale daje inny efekt.

Grawerowanie w drewnie nadaje bardzo ciekawy efekt wypalenia. Grawerowanie podkreśla strukturę drewna i nadaje bardzo naturalny wygląd.

Grawer w szkle jest koloru białego. Grawerowanie laserowe w szkle daje subtelny, elegancki i delikatny efekt.


Sortowanie:
Pokazuje 1 do 2 z 2 (1 Stron)


Oferujemy grawerowanie zarówno pojedynczych przedmiotów jaki i w nakładach hurtowych.Technika cięcia pozwala na obróbkę materiału w sposób nie wymagający szlifowania. Krawędzie tworzyw są ładnie zatopione, możemy wycinać nawet najbardziej złożone i małe kształty.

Zapraszamy do współpracy.


Masz własny projekt? Podeślij na [email protected] - Szyba wycena gwarantowana!!!

Cięcie i grawerowanie laserowe przeliczane jest na czas pracy lasera. Na specjalne życzenie klienta, wykonujemy usługę w terminie przyśpieszonym w ten sam dzień lub z dnia na dzień.

Przed każdą realizacją zamówienia wykonujemy projekt który jest wysyłany klientowi do zatwierdzenia. Wszystkie projekty są wykonywane w oparciu o oczekiwania i wskazówki klientów. Jeżeli nie masz pomysłu jak ma wyglądać Twój grawer, napisz do nas a na pewno postaramy się pomóc.