Tablica z adresem

Do czego potrzebna jest tablica z adresem? 

Tablica z adresem domu jest potrzebna nie tylko dlatego, że prawnie jesteśmy zobligowani do zamontowania jej na naszym budynku. Jest ona również z ludzkiego punktu widzenia bardzo przydatna. Wyobraźmy sobie przypadek kiedy pogotowie, policja czy straż pożarna chce szybko zlokalizować lokal, w którym ma dojść do interwencji, a nie jest tego w stanie zrobić z powodu braku odpowiedniego oznaczenia. Także w przepadkach bardziej codziennych posiadanie dobrze widocznych tablic z adresem domu jest przydatne: zapraszamy znajomych bądź rodzinę , która u nas w domu nigdy nie była i poprzez brak odpowiedniego oznakowania dochodzi do niezręcznej sytuacji kiedy zaproszony gość musi wydzwaniać do gospodarza w celu zlokalizowania "obiektu". Wyżej wymienionych sytuacji można uniknąć poprzez zamontowanie odpowiedniej tablicy z adresem.

Oferujemy Państwu tablice z adresem w 3 liniach wykonania :
Tablica z adresem - STANDARD w kilku podstawowych rozmiarach i kolorach do wyboru
Tablica z adresem - GRAV w kilku podstawowych rozmiarach i kolorach do wyboru
Tablica z adresem - 3D w kilku podstawowych rozmiarach i kolorach do wyboru

Tablice z adresem produkowane przez nas są w kilku rozmiarach dzięki czemu mogą być zamontowane zarówno do odczytu z bliska, jak i na budynku w głębi podwórza.  Oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorów dla każdej tablicy z adresem. Tablice z adresem produkowane przez naszą firmę wkomponowują się w architekturę budynku , przy czym pozostają zawsze czytelne. Najważniejszym atutem naszych tablic z adresem jest gwarancja najwyższej jakości wykonania. Tablice z adresem produkowane przez naszą firmę są wykonywane z materiałów najwyższej jakości
Do każdej z tablicy adresowej można również wybrać jedną z pośród kilku metod montażu.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 14 z 14 (1 Stron)

Jak wygląda montaż tablicy z adresem?
1)
Przyklejając- w tej opcji tablica z adresem jest przyklejona na taśmie piankowej.
2)
Montując na dystansach - w tej opcji tablica z adresem zamocowana jest w pewnej odległości od ściany, należy wywiercić otwory i przytwierdzić dystansy za pomocą kołków. Dołączone przez nas dystanse są koloru srebrnego i dają bardzo elegancki efekt.
3)
Montując na opaskach zaciskowych - sposób montażu przeznaczony dla tablic z adresem które mają być zamontowane na siatce lub płocie.

Montaż tablicy z adresem jest bardzo łatwy, wszystkie sposoby montażu są przedstawione na naszych aukcjach za pomocą filmu instruktażowego.

Produkowane przez nas tablice z adresem należą do najsolidniejszych na Polskim rynku. Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów, najlepszych Austriackich producentów. Dokładamy wszelkich starań aby nasze tablice z adresem spełniały każde wymagania Klientów. Każda tablica z adresem jest wykonywana indywidualnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wszystko to sprawia, że nasze tablice z adresem zyskują bardzo elegancki, estetyczny i oryginalny wygląd.


Przed produkcją tablicy z adresem przygotowujemy jej wizualizację i wysyłamy Klientowi do zatwierdzenia.