Pokazuje 1 do 21 z 38 (2 Stron)

Oferujemy 5 rodzajów hotelowych breloków do kluczy w 2 rozmiarach (standard i large) - wszystkie breloki są grawerowane i cięte laserowo. Na każdym breloku możemy umieścić logo Twojego hotelu, numery pokoi oraz inne przydatne informacje.

Kolejnymi produktami, które są niezbędne do pracy w hotelu to identyfikatory personalne. Ułatwiają one komunikację gości z pracownikami, co jest bardzo pozytywnie postrzegane przez klientów. Każdy taki identyfikator powinien posiadać czytelny napis z imieniem i nazwiskiem pracownika oraz nazwę i logo hotelu. W naszej ofercie posiadamy identyfikatory dla pracowników z wymiennymi wsuwkami bądź ze stałą treścią.

Identyfikator na biurko idealnie sprawdzi się w biurze twojego hotelu czy recepcji.

Numery na drzwi to produkt szczególnie ważny. Odpowiednie oznakowanie pokoi hotelowych to klucz do prawidłowego funkcjonowania hotelu. Bez numerów na drzwiach zarówno goście jak i pracownicy mogliby zwyczajnie się zgubić. Tego atrybutu nie może więc zabraknąć w Twoim przedsiębiorstwie.

Tabliczki na drzwi to bardzo przydatny produkt, który również ułatwia identyfikację pomieszczeń gospodarczych czy służbowych.

Eleganckie szyldy firmowe to rozwiązanie, które będzie wizytówką Twojego hotelu, przyciągnie uwagę każdego klienta i na długo pozostanie w jego pamięci.

Wszystkie powyższe produkty zostały opracowane przy współpracy z wieloma hotelami. Uwzględniliśmy wszystkie potrzeby oraz najwyższe wymagania.