Identyfikatory

Firma Elgraw ma przyjemność przedstawić ofertę naszej firmy na identyfikatory grawerowane w niezwykle eleganckim, laminacie grawerskim.

Oferujemy identyfikatory trzech rodzajów:

Identyfikatory dla pracowników - wymiar identyfikatora to 7 x 4cm. Identyfikator jest grawerowany w laminatach najlepszej jakości, do identyfikatora został zamontowany magnetyczny klips lub agrafka  które pozwalają na solidne jego mocowanie do każdego typu odzieży, identyfikatory można zakupić w wariancie z wymienną treścią. Na identyfikatorze możemy umieścić stanowisko pracownika oraz jego personalia. Stosowanie identyfikatorów pracowniczych to bardzo duże ułatwienie podczas konferencji czy spotkań biznesowych.

Identyfikatory na biurko - są to eleganckie identyfikatory, które z pewnością będzą pasowały do każdego biura czy gabinetu. Można je nabyć w dwóch kolorach laminatu: srebrnym lub złotym, grubości 1,6 mm. Całość jest zamontowana do eleganckiej podstawki wykonanej z przezroczystego pleksi o grubości 3 mm. Proponowany wymiar identyfikatora na biurko to 14 x 7 cm. Na identyfikatorze umieszczamy stanowisko pracownika oraz jego personalia.

Adresówki dla psów i kotów - nasze tabliczki adresowe są niezwykle lekkie dlatego stanowią ciekawą alternatywę dla podobnych metalowych , można je zakupić w czterech kolorach; grawerowane w laminacie srebrnym, złotym, białym lub czarnym gr.1,6mm,  do każdego identyfikatora dołączone jest solidne, metalowe kółko umożliwiające montaż do obroży. Identyfikator-adresówka to podstawowe i najważniejsze wyposażenie pupila o które każdy właściciel powinien zadbać. 

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)

Grawerowane laserowo identyfikatory dla pracowników, które proponujemy, to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale też estetyczne. Identyfikatory są precyzyjnie wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Wszystkie te cechy składają się na niezwykle elegancki efekt końcowy, taki identyfikator idealnie pasuje do każdego biura czy gabinetu.

Identyfikatory dedykowane są przede wszystkim wszędzie tam gdzie wymagana jest identyfikacja osób: hotele, restauracje, uzdrowiska, spa i biura obsługi klienta.

Każda szanująca się firma wie, jak ważnym etapem bywa wprowadzenie identyfikatorów i jakie korzyści za tym idą. Identyfikator znacznie ułatwia wymianę informacji z osobą nam nieznaną a jednocześnie polepszają wizerunek firmy.

Na identyfikatorze możemy umieścić logo Twojej firmy, dzięki temu polepszy się jej rozpoznawalność.

Na życzenie klientów, produkujemy również specjalnie projektowane wzory identyfikatorów. Przy zamówieniu większej ilości sztuk, oferujemy korzystne rabaty i promocje. Zapytania ofertowe prosimy składać e-mailowo. Nasi konsultanci pomogą dobrać najlepszą opcję.