Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)

Grawerowane laserowo identyfikatory dla pracowników, które proponujemy, to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale też estetyczne. Identyfikatory są precyzyjnie wykonane przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Wszystkie te cechy składają się na niezwykle elegancki efekt końcowy, taki identyfikator idealnie pasuje do każdego biura czy gabinetu.

Identyfikatory dedykowane są przede wszystkim wszędzie tam gdzie wymagana jest identyfikacja osób: hotele, restauracje, uzdrowiska, spa i biura obsługi klienta.

Każda szanująca się firma wie, jak ważnym etapem bywa wprowadzenie identyfikatorów i jakie korzyści za tym idą. Identyfikator znacznie ułatwia wymianę informacji z osobą nam nieznaną a jednocześnie polepszają wizerunek firmy.

Na identyfikatorze możemy umieścić logo Twojej firmy, dzięki temu polepszy się jej rozpoznawalność.

Na życzenie klientów, produkujemy również specjalnie projektowane wzory identyfikatorów. Przy zamówieniu większej ilości sztuk, oferujemy korzystne rabaty i promocje. Zapytania ofertowe prosimy składać e-mailowo. Nasi konsultanci pomogą dobrać najlepszą opcję.