Pieczątki kieszonkowe

Pieczątki kieszonkowe są to poręczne i kompaktowe produkty dla osób, które potrzebują pieczątki, która z łatwością zmieści się w kieszeni. Sprawdzają się świetnie jako pieczątki lekarskie, pieczątki dla przedstawicieli handlowych i akwizytorów. Pieczątka kieszonkowa jest bardzo praktyczna i wygodna w użyciu.  Jeżeli często używasz pieczątki poza firmą świetnym rozwiązaniem jest posiadanie pieczątki samotuszującej w biurze a pieczątki kieszonkowej zawsze przy sobie.  Jej rozmiar sprawia, że można ją przechowywać w każdym miejscu

W naszej ofercie znajdą Państwo pieczątki kieszonkowe o różnych wielkościach płytki tekstowej oraz o różnym kształcie. Pieczątki dostępne są również w wielu kolorach tuszy.

Pieczątki kieszonkowe, tak jak pieczątki samotuszujące mają zapas tuszu, dzięki czemu nie ma potrzeba stosowania poduszki tuszującej. W przypadku zużycia tuszu, bardzo łatwo można go uzupełnić, co daje możliwość stosowania pieczątki przez wiele lat.

Treść pieczątki jest dowolna, wybrana przez Klienta. 

Nasza firma wysyła pieczątki na terenie całego kraju. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług dostępna jest forma ekspresowego wykonania pieczątki, pieczątka w przypadku odbioru osobistego jest dostępna w 15 minut natomiast w przypadku wysyłki produkt wysyłany jest tego samego dnia. Przed wysłaniem pieczątki wykonujemy jej wizualizację, której zaakceptowanie jest niezbędne do rozpoczęcia produkcji.

Jeśli nie możesz znaleźć interesującego cię rozmiaru pieczątki kieszonkowe napisz do nasz: [email protected] Z pewnością znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Brak produktów w kategorii.