Prezenty grawerowane

Firma Elgraw ma przyjemność przedstawić szeroką ofertę prezentów grawerowanych na każdą okazję. Jeśli szukasz prezentu firmowego, na urodziny, na ślub, na zawody sportowe, na różnego rodzaju jubileusze i rocznice trafiłeś w idealne miejsce. 

W naszej ofercie prezentów posiadamy: dyplomy, certyfikaty, statuetki, puchary i inne. Wszystkie prezenty, grawerowane są za pomocą wysokiej klasy lasera CO2, dzięki czemu napisy są niezwykle trwałe, czytelne i co najważniejsze - długowieczne. 

Prezenty grawerowane to idealny pomysł kiedy potrzebujemy spersonalizowanego i niebanalnego prezentu. Takie prezenty możemy wykorzystać np. przy okazji dnia matki lub ojca, na śluby i rocznice, dla nauczycieli na zakończenie roku czy na 18 urodziny najlepszego przyjaciela. Jeśli mają Państwo ciekawy pomysł na grawerowany prezent, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Działem Obsługi w celu omówienia szczegółów. Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Jeśli mają Państwo produkt, na którym chcielibyście umieścić wygrawerowany napis lub obrazek również zapraszamy!

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 13 z 13 (1 Stron)

Profilem naszej działalności jest grawerowanie laserem w wielu materiałach takich jak szkło, akryl, drewno, laminaty itp. W swojej ofercie posiadamy gotowe produkty oraz produkty projektowane specjalnie na życzenie klienta.

Szczególnym zainteresowaniem wśród prezentów grawerowanych cieszą się grawerowane dyplomy oraz grawerowane statuetki. Oferujemy również puchary sportowe z grawerowaną tabliczką, na której można umieścić dowolną dedykację. Posiadamy wiele grawerowanych prezentów ślubnych takich jak kieliszki ślubne, podziękowania dla rodziców, podziękowania dla świadków itp. Osoby obdarowane takimi prezentami poczują się nadzwyczaj wyjątkowo.
Grawerowany prezent daje gwarancję oryginalności.

Stale powiększamy ofertę naszych spersonalizowanych prezentów grawerowanych. Dzięki kreatywności i innowacyjności, grawerowane dyplomy wykonujemy z wielu eleganckich i trwałych materiałów, łącząc je w ciekawe kompozycje. Jesteśmy w stanie zaprojektować dyplomy i statuetki na każdą okoliczność. Grawerujemy również tabliczki i tablice okolicznościowe. Nasi graficy dbają o każdy szczegół projektu i zawsze przed rozpoczęciem produkcji przesyłają wizualizację do zaakceptowania.

Zapytania ofertowe związane z zamówieniem większej ilości sztuk, prosimy składać e-mailowo. Nasi konsultanci postarają się przedstawić Państwu najkorzystniejszą ofertę.