Pokazuje 1 do 13 z 13 (1 Stron)

Profilem naszej działalności jest grawerowanie laserem w wielu materiałach takich jak szkło, akryl, drewno, laminaty itp. W swojej ofercie posiadamy gotowe produkty oraz produkty projektowane specjalnie na życzenie klienta.

Szczególnym zainteresowaniem wśród prezentów grawerowanych cieszą się grawerowane dyplomy oraz grawerowane statuetki. Oferujemy również puchary sportowe z grawerowaną tabliczką, na której można umieścić dowolną dedykację. Posiadamy wiele grawerowanych prezentów ślubnych takich jak kieliszki ślubne, podziękowania dla rodziców, podziękowania dla świadków itp. Osoby obdarowane takimi prezentami poczują się nadzwyczaj wyjątkowo.
Grawerowany prezent daje gwarancję oryginalności.

Stale powiększamy ofertę naszych spersonalizowanych prezentów grawerowanych. Dzięki kreatywności i innowacyjności, grawerowane dyplomy wykonujemy z wielu eleganckich i trwałych materiałów, łącząc je w ciekawe kompozycje. Jesteśmy w stanie zaprojektować dyplomy i statuetki na każdą okoliczność. Grawerujemy również tabliczki i tablice okolicznościowe. Nasi graficy dbają o każdy szczegół projektu i zawsze przed rozpoczęciem produkcji przesyłają wizualizację do zaakceptowania.

Zapytania ofertowe związane z zamówieniem większej ilości sztuk, prosimy składać e-mailowo. Nasi konsultanci postarają się przedstawić Państwu najkorzystniejszą ofertę.