Częste pytania

Zebraliśmy dla Państwa najczęściej zadawane pytania.


Proces składania zamówienia na naszym sklepie internetowym jest bardzo prosty można go prześledzić krok po kroku w naszym filmie instruktażowym zamieszczonym na stronie każdego produktu.
Projekt należy zapisać w programie do edycjo grafiki wektorowej np. Corel Draw lub Adobe Ilustrator. Formaty plików to Ai. lub Cdr. Jeżeli nie dysponują Państwo plikami w takich formatach za dodatkową opłatą nasi graficy przerobią je dla Państwa. Zapis sformatowanego pliku otrzymają Państwo drogą mailową w formacie Cdr. i Pdf.
Projekt dostarczony może być w każdym rozszerzeniu graficznym .Jednak wyłącznie pliki w rozszerzeniach Cdr. i Ai. nie wymagają dodatkowej obróbki przed wykonaniem produkcji. Wszelkie inne formaty wymagają obróbki ze strony naszego grafika i za tą pracę pobieramy dodatkową opłatę. Opłata uzależniona jest od stopnia skomplikowania projektu loga oraz formatu z jakiego przerabiamy grafikę. Po zakończeniu pracy wysyłany jest do Państwa plik z przerobionym logiem w formatach Cdr. i Pdf.

Płatności dokonać można za pomocą :

-tradycyjnego przelewu

(wskazane jest przesłanie potwierdzenia przelewu: [email protected])

-płatność za pośrednictwem PayU

-płatność za pośrednictwem PayPal

Więcej o metodach płatności możesz dowiedzieć się tutaj.

Przed wykonaniem produktu zawsze wysyłamy projekt produktu do zatwierdzenia. Jeżeli zgłoszą Państwo uwagi do projektu zostaną one naniesione na wizualizację i przesłane do ponownego zatwierdzenia. Poniżej znajduję się przykładowa wizualizacja tabliczki na dom .
Dokładamy wszelkich starań i pakujemy tabliczki i szyldy w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia. Uszkodzenie tabliczki w przesyłce zdarzyło zaledwie kilkakrotnie w naszej długiej praktyce.


Więcej informacji na temat wysyłki znajdą Państwo tutaj.

Każdy zamówiony towar można odebrać w naszej siedzibie w Tarnowie przy ulicy Torowej 10. W przypadku zamówienia takiej formy dostawy Klient zostaje poinformowany telefonicznie i mailowo w momencie kiedy produkty są już gotowe do odbioru.


Więcej informacji z dokładnym adresem naszej firmy znajdą Państwo tutaj.

Na naszym sklepie umożliwiamy wybór trzech sposobów montażu tabliczek na dom:

Ozdobne dystansy-więcej informacji tutaj

Taśma montażowa-więcej informacji tutaj

Opaski zaciskowe-więcej informacji tutaj


Ozdobne dystanse

Sposób montażu dostępny przy modelach : GRAV, STANDARD, 3D

Narzędzia do montażu: wiertarka(wskazane z udarem), śrubokręt gwiazdka lub płaski, poziomica, ołówek

Materiały do montażu: kołki montażowe lub kołki ślimakowe do styropianu(8x60 4sztuki łepkiem 4mm)

Przygotowanie do montażu:

Przystępując do montażu musimy zorientować się z jakim typem elewacji mamy do czynienia. (elewacja wraz z ociepleniem, pustak MAX, cegła pełna, cegła sitówka ,beton itp.), ułatwi nam to dobór właściwych kołków, oraz odpowiedniego rodzaju i wielkości wiertła (proponujemy zastosowanie widiowej 8, taka wielkość powinna w zupełności wystarczyć aby trwale przytwierdzić naszą tabliczkę).

Proces montażu:

Przed wierceniem otworów należy wymierzyć ich rozmieszczenie na powierzchni elewacji. ( proponujemy po prostu przyłożyć tabliczkę do powierzchni elewacji, wyznaczyć poziom i pion, a następnie w otworach tablicy ołówkiem zaznaczyć ich środki). Przystępując do wiercenia należy pamiętać o prostopadłym ułożeniu wiertarki w stosunku do elewacji, a także o głębokości wierconych otworów które muszą być dopasowane do wielkości posiadanych kołków . W przypadku elewacji z ociepleniem ze styropianu lub wełny mineralnej nie ma potrzeby wiercić głębokich otworów, wystarczy delikatnie rozwiercić twardą powierzchnie tynku. Gdy mamy już odpowiedniego rozmiaru otwory, umieszczamy w nich kołki a następnie za pomocą wkręta przytwierdzamy montażową część dystansu. Następnie przykładamy do zamontowanych dystansów tabliczkę i przykręcamy ją śrubami dystansowymi. Tabliczka na dom zamontowana.

Wady: musimy posiadać odpowiednie narzędzia, długi czas montażu, ingerencja w strukturę ściany.

Zalety: wyjątkowo elegancki wygląd, trwałość.


Taśma montażowa

Sposób montażu dostępny przy modelach: GRAV

Narzędzia do montażu: miotełka, ołówek, poziomica

Materiały do montażu: niepotrzebne

Przygotowanie do montażu:

Przystępując do montażu należy miotełką usunąć zabrudzenia ze ściany(kurzu, pyłu, luźnych elementów tynku) w miejcu do którego zamierzamy przymocować naszą tabliczkę.

Proces montażu:

Przed przytwierdzeniem tabliczki dobrze jest wyznaczyć rysikiem lub ołówkiem linie pomocnicze umożliwiające prosty montaż. Po odklejeniu taśmy zabezpieczającej przykładamy tabliczkę we wcześniej wybranym miejscu i mocno dociskamy.

Wady: brak możliwości wielokrotnego montażu i demontażu, nie może być zastosowana do mocno chropowatych powierzchni.

Zalety: szybki bezinwazyjny montaż, trwałość.


Opaski zaciskowe

Sposób montażu dostępny przy modelach : GRAV, STANDARD

Narzędzia do montażu: niepotrzebne

Materiały do montażu: niepotrzebne

Przygotowanie do montażu:

Montaż za pomocą opaski zaciskowej jest zalecany jeżeli chcemy naszą tabliczkę przytwierdzić do siatki ogrodzeniowej lub jakiegoś innego miejsca które to umożliwia( ozdobna krata elewacyjna). Przystępując do montażu należy wybrać odpowiednie miejsce, do montażu nie potrzebujemy żadnych narzędzi oprócz poziomicy. Po wyznaczeniu pionu i poziomu przykładamy tabliczkę do np. siatki, przekładamy opaski przez otwory montażowe w tabliczce zawijamy wokoło drutu siatki i mocno zaciskamy.

Wady: brak możliwości montażu na elewacji budynku, mniej estetyczny wygląd

Zalety: łatwy i szybki montaż, możliwość zmiany miejsca naszej tabliczki, nie wymaga zastosowania narzędzi.

Tablica na dom GRAV to produkt który ze względu na swoją jednolitą budowę i elegancki wygląd może być zastosowany na fasadach nowoczesnych jaki i starszych budynków. Zastosowanie wysokiej klasy laminatu UV powoduje że jest nie tylko wytrzymały ale jednocześnie bardzo lekki co przy montażu nie obciąża zbytnio elewacji, gwarantując jednocześnie długi okres eksploatacji. Wysoki kontrast między tłem a napisem sprawia że jest dobrze widoczna z dużej odległości. Z pewnością będzie służyć Państwu długie lata.

Więcej o tablicach na dom GRAV możesz dowiedzieć się tutaj


Tablica na dom 3D to produkt dla tych którzy cenią sobie nowoczesność i oryginalny design . Użycie wysokiej jakości plexi glas powoduje że tabliczka ta spełni wszystkie państwa oczekiwania dotyczące trwałości i nie wymagającej zbytniego zachodu eksploatacji. Przede wszystkim znajduje zastosowanie w nowoczesnym budownictwie, ale posiada także wielu zwolenników wśród właścicieli klasycznych budynków. Należy wspomnieć że bezbarwne plexi posiada wysoki połysk co powoduje że intensywnie odbija światło i załamuje światło co może stać się to wadą gdy Tabliczka zostanie zamontowana pod nieodpowiednim kątem lub w miejscu gdzie jest narażona intensywny wpływ promieni słonecznych albo innego rodzaju światła.

Więcej o tablicach na dom 3D możesz dowiedzieć się tutaj


Tablica na dom STANDARD to nasza kolejna propozycja tabliczki na dom, jest przeznaczona dla osób które chcą posiadać oryginalny produkt a jednocześnie zależy im na cenie. Dzięki płaskiej powierzchni jest elegancka i łatwo ją utrzymać w czystości. Podobnie jak tabliczka 3D została wykonana z przezroczystego plexi co w pewnych warunkach może sprawić że nie będzie dobrze czytelna.

Więcej o tablicach na dom STANDARD możesz dowiedzieć się tutaj


Nie było tutaj pytania jakie chciałeś zadać?

Skorzystaj z ulubionej formy kontaktu:
- chat dostępny tutaj,
- formularz kontaktowy dostępny tutaj,
- e-mail: [email protected],
- bądź telefon: +48 ( 14 ) 657 12 46.