Pokazuje 1 do 18 z 18 (1 Stron)

Produkujemy szyldy różnej wielkości od 30 cm x 20 cm (rozmiar kartki A4) do szyldów 60 cm x 60 cm. Postanowiliśmy, aby nasze szyldy nawiązywały do najlepszych minimalistycznych założeń projektowych.

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci, w związku z tym staramy się tworzyć szyldy firmowe, ściśle trzymając się  wymagań każdego z Państwa.

Nasze szyldy firmowe wykonujemy w dwóch liniach: 

Szyldy firmowe GRAV - szyldy grawerowane w najlepszych laminatach grawerskich. Kolory laminatów to złoty z grawerem czarnym, srebrny z grawerem czarnym, biały z grawerem czarnym oraz czarny z grawerem białym. Dzięki wykorzystaniu techniki grawerowania laserowego tablice nabierają szlachetnego wyglądu oraz ponadczasowej elegancji. Dodatkowo na życzenie Klienta można zastosować wyróżnienie loga firmowego poprzez uwypuklenie go w efekcie 3D. Możliwy jest również pełnokolorowy druk UV.

Szyldy firmowe STANDARD - szyld wykonany na podstawie z plexi w kolorach transparentnym (przeźroczystym), białym, mrożonym (efekt szronionego szkła) lub czarnym. Treść oraz grafika naniesiona jest za pomocą wysokogatunkowej folii ciętej laserowo w kolorach: granatowym, czarnym, szarym bądź brązowym. Dodatkowo na życzenie Klienta możemy zastosować wyróżnienie loga firmowego poprzez uwypuklenie go w efekcie 3D. Tutaj również dodaliśmy możliwość pełnokolorowego zadruku UV.

Szyldy firmowe TUBOND - szyldy te wykonujemy z kompozytu aluminium o grubości 3 mm (materiał warstwowy: wewnętrzną warstwę tworzywa sztucznego pokrywają z zewnątrz warstwy aluminium) w 4 standardowych kolorach do wyboru. Dzięki budowie warstwowej TUBOND idealnie nadaje się również do bardzo dużych szyldów firmowych. Wykorzystujemy tu dwie metody znakowania: folia reklamowa w wybranych kolorach lub pełnokolorowy druk UV. 

Szyldy firmowe WOOD - to rodzaj szyldów wykonywany z prawdziwego litego drewna. Znakowanie wykonujemy tutaj w postaci elementów 3D i elementów grawerowanych laserowo. Szyldy WOOD dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i w 3 standardowych rozmiarach. Szyldy te idealnie nadają się jako szyldy wewnętrzne. Aby szyld nadawał się do powieszenia na zewnątrz budynku należy go odpowiednio polakierować i zabezpieczyć. 

Nasze szydy firmowe idealnie nadają się do kancelarii notarialnych, biur rachunkowych czy też do firm prywatnych.

Szyldy można zamocować na kilka różnych sposobów. Więcej o sposobach montażu można przeczytać na stronie konkretnego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szyldów firmowych. Jeśli jednak żaden z proponowanych na stronie projektów nie przypadnie Państwu do gustu, zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Razem możemy stworzyć indywidualny projekt szyldu firmowego, specjalnie na zamówienie.