Szyldy firmowe

Szyldy firmowe produkowane przez naszą firmę cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Szyldy firmowe są nieodłączną częścią prowadzenia swojego biznesu. Szyldy firmowe zarówno grawerowane jak i wycinane ze szkła akrylowego zawsze były, są i będą prestiżową i stosunkowo tanią formą reklamy. Wykonywane przez nas szyldy reklamowe charakteryzują się estetycznym wykończeniem powierzchni jak również precyzyjnie wykonanym grawerunkiem i cięciem.

Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, co w połączeniu z nowoczesnym zapleczem maszynowym oraz doświadczeniem naszego zespołu, skutkuje realizacjiami wysokiej klasy szyldów firmowych. Produkcja szyldów firmowych odbywa się przy pomocy niezwykle precyzyjnej technologii laserowej, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że Wasz nowy szyld firmowy będzie wyglądał dokładnie tak jak w przesłanym bądź wykonanym przez nas projekcie.

Materiały przez nas wykorzystywane w produkcji szyldów to pleksi (szkło akrylowe), laminat grawerski, kompozut aluminium (TUBOND) oraz lite drewno. Nasze produkty przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom ze względu na swoje liczne atuty.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 18 z 18 (1 Stron)

Produkujemy szyldy różnej wielkości od 30 cm x 20 cm (rozmiar kartki A4) do szyldów 60 cm x 60 cm. Postanowiliśmy, aby nasze szyldy nawiązywały do najlepszych minimalistycznych założeń projektowych.

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci, w związku z tym staramy się tworzyć szyldy firmowe, ściśle trzymając się  wymagań każdego z Państwa.

Nasze szyldy firmowe wykonujemy w dwóch liniach: 

Szyldy firmowe GRAV - szyldy grawerowane w najlepszych laminatach grawerskich. Kolory laminatów to złoty z grawerem czarnym, srebrny z grawerem czarnym, biały z grawerem czarnym oraz czarny z grawerem białym. Dzięki wykorzystaniu techniki grawerowania laserowego tablice nabierają szlachetnego wyglądu oraz ponadczasowej elegancji. Dodatkowo na życzenie Klienta można zastosować wyróżnienie loga firmowego poprzez uwypuklenie go w efekcie 3D. Możliwy jest również pełnokolorowy druk UV.

Szyldy firmowe STANDARD - szyld wykonany na podstawie z plexi w kolorach transparentnym (przeźroczystym), białym, mrożonym (efekt szronionego szkła) lub czarnym. Treść oraz grafika naniesiona jest za pomocą wysokogatunkowej folii ciętej laserowo w kolorach: granatowym, czarnym, szarym bądź brązowym. Dodatkowo na życzenie Klienta możemy zastosować wyróżnienie loga firmowego poprzez uwypuklenie go w efekcie 3D. Tutaj również dodaliśmy możliwość pełnokolorowego zadruku UV.

Szyldy firmowe TUBOND - szyldy te wykonujemy z kompozytu aluminium o grubości 3 mm (materiał warstwowy: wewnętrzną warstwę tworzywa sztucznego pokrywają z zewnątrz warstwy aluminium) w 4 standardowych kolorach do wyboru. Dzięki budowie warstwowej TUBOND idealnie nadaje się również do bardzo dużych szyldów firmowych. Wykorzystujemy tu dwie metody znakowania: folia reklamowa w wybranych kolorach lub pełnokolorowy druk UV. 

Szyldy firmowe WOOD - to rodzaj szyldów wykonywany z prawdziwego litego drewna. Znakowanie wykonujemy tutaj w postaci elementów 3D i elementów grawerowanych laserowo. Szyldy WOOD dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i w 3 standardowych rozmiarach. Szyldy te idealnie nadają się jako szyldy wewnętrzne. Aby szyld nadawał się do powieszenia na zewnątrz budynku należy go odpowiednio polakierować i zabezpieczyć. 

Nasze szydy firmowe idealnie nadają się do kancelarii notarialnych, biur rachunkowych czy też do firm prywatnych.

Szyldy można zamocować na kilka różnych sposobów. Więcej o sposobach montażu można przeczytać na stronie konkretnego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szyldów firmowych. Jeśli jednak żaden z proponowanych na stronie projektów nie przypadnie Państwu do gustu, zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Razem możemy stworzyć indywidualny projekt szyldu firmowego, specjalnie na zamówienie.