Cięcie laserowe Tarnów

Cięcie laserowe Tarnów - to bardzo nowoczesna i najefektywniejsza metoda obróbki materiałów. Pozwala na stworzenie wielu niezwykle precyzyjnych i nadzwyczajnych elementów w stosunkowo krótkim czasie, a co za tym idzie – w niskiej cenie. Cięcie laserowe pozwala na wycinanie nawet najbardziej złożonych i małych elementów co jest nie możliwe do osiągnięcia innymi metodami. Cięcie laserowe jest idealne do procesów wymagających dużego stopnia dokładności, daje gwarancję zachowania dokładnych wymiarów ciętego materiału.

Do cięcia laserowego używamy lasera CO2. Jest to jeden z najlepszych laserów używanych do obróbki materiałów. Laser CO2 jest produktem Austriackiego producenta co daje gwarancję jakości świadczonych usług.

Dodatkowo, ciekawy jest fakt, że laser CO2 umożliwia nam cięcie z dokładnością do ułamka milimetra. Co daje mu pierwsze miejsce wśród laserów stosowanych w Polsce.

Cięcie laserowe charakteryzuje się: krótkim czasem realizacji, możliwością wycinania najróżniejszych elementów w wielu materiałach, redukcją odkształceń termicznych, dokładnością, precyzją, daje gwarancję gładkich krawędzi,  powtarzalnością procesu cięcia.

Materiały które możemy ciąć za pomocą lasera CO2:

-plexi,

-laminat grawerski,

-filc,

-papier,

-skóra,

-sklejka.


Cięcie laserowe ma szerokie zastosowanie w przemyśle oraz wielu innych dziedzinach. Najczęściej ciętymi przez nas materiałami są laminaty grawerskie w których wycinamy otwory na poszczególne  przełączniki, żarówki i tym podobne a dodatkowo grawerujemy w nich objaśnienia poszczególnych elementów. Drugą z kolei bardzo popularną usługą jest cięcie plexi o różnych grubościach. To tworzywo sztuczne znajduje wiele zastosować w szyldach firmowych, podświetlanych reklamach, statuetkach, brelokach i wielu innych. Jak widać pole do popisu jest bardzo duże a coraz częściej podejmujemy się nowych wyzwań. Bardzo chętnie podejmiemy się ciekawych realizacji przy użyciu cięcia laserowego. Służymy również radą i pomocą przy składaniu zamówienia i projekcie.


Jak złożyć zamówienie?

-skontaktuj się z naszym biurem obsługi Klienta pod numerem telefonu 14 657 12 46 lub 730-188-600

-napisz do nas : [email protected] lub [email protected] 

-w siedzibie naszej firmy - Tarnów, ul.Torowa 10


Jak przebiega wycena cięcia laserowego?

Wyceny przygotowujemy indywidualnie do każdego zamówienia. Koszt cięcia laserowego jest uwarunkowany: wielkością zamówienia, materiałem który będzie wykorzystany do cięcia oraz projektem.

Projekty prosimy przesyłać w formacie Corel Draw 15.

Zapraszamy również do zapoznania się z Usługą grawerowania laserowego w Tarnowie


Sortowanie: