Stemple

Stemple to pieczątki, które nie posiadają automatycznego tuszowania, w praktyce oznacza to, że przed odbiciem stempla trzeba go każdorazowo tuszować w specjalnie do tego przeznaczonej poduszce.

Stemple z racji na swoją prostotę działania są absolutnie niezawodne i znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie odbija się pieczątkę wiele razy w ciągu dnia. Stemple są bardzo wygodne w użyciu co pozwala na stosowanie ich w każdym miejscu. Dodatkowo bardzo łatwo możemy wymienić w nich gumkę z treścią w przypadku gdy dane znajdujące się na niej ulegną zmianie.

Oferujemy stemple o różnych wielkościach pola odbicia. Na każdym stemplu umieszczamy dowolną treść a dodatkowo istniej możliwość umieszczenia loga firmy. 

W swojej ofercie mamy również poduszki do stempli z różnymi kolorami tuszu. 

Ponadto oferujemy możliwość wykonania stempli drewnianych, które zapewniają niezwykle oryginalny i stylowy wygląd.

Wysyłamy stemple i pieczątki na ternie całej Polski, oferujemy wyrób ekspresowy. Odbiór osobisty stempla jest możliwy w ciągu 15 minut od momentu zaakceptowania wizualizacji wysłanej do Klienta.

Jeśli nie możesz znaleźć interesującego cię rozmiaru stempla napisz do nasz: [email protected] Z pewnością znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Sortowanie: