Tabliczki z numerem domu

Tabliczki z numerem domu

To wymagany ustawowo znak, który powinien znaleźć się na każdym domu. Powinien zawierać numer lokalu oraz nazwę ulicy (jeżeli jest nadana) bądź nazwę miejscowości.

Pomagają w identyfikacji budynków. Ułatwiają dostarczania paczek lub listów urzędowych, a także pomagają przy pracy służbom ratowniczym i porządkowym. Dodatkowo brak takowego oznaczenia na swoim domu może skutkować sankcjami karnymi. Dlatego też chociażby w celu uniknięcia kary, taką tabliczkę należy umieścić na swoim domu.

Jaka powinna być idealna tabliczka?

Przede wszystkim tabliczka z numerem domu powinna być czytelna. Czyli taka spełniała określone kryteria takie jak:

- Rozmiar - należy się przede wszystkim zastanowić w jakiej odległości od ogrodzenia będzie montowana tabliczka. Jej rozmiar musi być adekwatny do odległości w jakiej będzie się znajdować w stosunku do odbiorcy.

- Widoczność - numer domu musi się przede wszystkim wyróżniać na tle elewacji aby nie zlewał się w bezkształtną całość zresztą budynku

- Rodzaj tablicy - musimy wziąć pod uwagę elewacje budynku i jego strukturę

- Estetyka - należy dobrać odpowiednią tabliczkę z numerem do stylu w jakim został wybudowany dom, aby nie wprowadzać zamieszania. Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo tabliczki z numerem domu  w każdym stylu, które bez problemów dopasujecie do stylu swojego domu.

Nasza firma jest producentem 3 typów tabliczek na domy: Tabliczki z numerem domu STANDARD,  Tabliczki z numerem domu 3D, Tabliczki z numerem domu GRAV

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 14 z 14 (1 Stron)

Nasza firma jest producentem 3 typów tabliczek na domy. Poniżej przedstawimy Państwu każdy z typów tabliczki. Cechą wspólną wszystkich linii naszych produktów jest minimalistyczna forma, materiały najwyższej jakości oraz odpowiednie projekty graficzne tablic zapewniające doskonałą czytelność tabliczek. 


Tabliczki z numerem domu STANDARD

Podstawa tabliczki wykonana z plexi (szkło akrylowe) w 4 kolorach do wyboru z grafiką naniesioną za pomocą trwałej foli. Treść na tabliczce może być naniesiona w 4 kolorach : granatowy, szary, czarny i brązowy. Tabliczka może zostać zamocowana za pomocą chromowanych dystansów montażowych bądź zawieszona na ogrodzeniu przy użyciu opasek zaciskowych. 


Zalety: 

- Atrakcyjna cena 

- Elegancki i klasyczny wygląd 

- Odporność i trwałość


Tabliczki z numerem domu 3D

Podstawa tabliczki wykonana z plexi (szkło akrylowe) z treścią również wykonaną z plexi, dzięki czemu treść tabliczki zyskuje efekt 3D . Treść na tabliczce w tej serii tabliczek jest czarna . Tabliczka może zostać zamocowana za pomocą ozdobnych dystansów bądź zawieszona na ogrodzeniu przy użyciu opasek zaciskowych. 


Zalety: 

- Nowoczesny wygląd

- Duża czytelność 

- Niezwykła trwałość 


Tabliczki z numerem domu GRAV

Tabliczka wykonana jest z laminatu grawerskiego w kolorach: srebrny szczotkowany lub złoty szczotkowany, a także biały z grawerem czarnym lub czarny z grawerem białym. Treść na tabliczce jest wygrawerowana w kolorze czarnym. Tabliczka może zostać zamocowana za pomocą ozdobnych dystansów montażowych bądź zawieszona na ogrodzeniu przy użyciu opasek zaciskowych. Istnieje też możliwość montażu za pomocą specjalnej taśmy montażowej. 


Zalety: 

- Efektywny wygląd

- Duża czytelność 

- Niezwykła trwałość