Szyld na plexi

Produkcja szyldu na plexi:

Szyldy firmowe tworzymy na plexi o grubości 3 mm. Treść na szyldzie możemy wykonać różnymi sposobami:

- treść wykonana za pomocą kolorowej foli reklamowej,

- treść wykonana z przezroczystego plexi o grubości 3 mm pokrytego kolorową folią reklamową,

- treść wykonana z czarnego bądź białego plexi o grubości 3mm.

Wykonanie treści z plexi lub przezroczystego plexi z naniesioną folią reklamową daje ciekawy efekt 3D. Dzięki użyciu najlepszych materiałów i specjalistycznego kleju nasze szyldy na plexi są trwałe, solidne i długowieczne.  Dodatkowo bardzo elegancko się prezentują i są świetną wizytówką Twojej firmy.

Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania i stosunkowo krótki czas realizacji zamówień. Do każdego zamówienia wykonujemy profesjonalną wizualizację graficzną, aby nasz klient wiedział jak będzie wyglądał jego nowy szyld na plexi, jeszcze przed rozpoczęciem produkcji. 

Szyld z plexi to świetny pomysł na reklamę Twojej firmy lub ułatwienie dotarcia do niej. Szyldy można montować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Szyldy z plexi są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne.

Do każdego szyldu dołączamy eleganckie dystanse montażowe w kolorze srebrnym.

Szyldy z plexi oferujemy w 4 kolorach: plexi przezroczyste, mrożone, białe oraz czarne.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Stron)

Dlaczego plexi?

PLEXI (inaczej szkło akrylowe lub polimetakrylan metylu (PMMA) to przeźroczyste (bezbarwne) tworzywo sztuczne. Materiał ten wykazuje doskonałą odporność na szereg warunków atmosferycznych takich jak korozja oraz promieniowanie UV. Występuje w formie płyt wylewanych lub tłoczonych w szerokiej gamie odcieni i kolorów transluentnych lub transparentnych o powierzchni matowej lub błyszczącej. Dzięki swoim doskonałym właściwościom optycznym oraz wytrzymałości znajduje wszechstronne zastosowanie w życiu codziennym oraz wyśmienicie sprawdza się jako forma reklamy. Doskonale nadaje się do formowania, grawerowania, tłoczenia, można na nim również drukować.  Jest doskonałym materiałem do obróbki laserem CO2, zarówno do grawerowania jak i wycinania. Plexi odznacza się również  korzystnymi właściwościami przetwórczymi, zdolnością do termoformowania. 

W naszej pracowni wykorzystujemy druk UV dzięki czemu efekt końcowy jest niezwykle trwały oraz dobrze sprawdza się w warunkach zewnętrznych, nie ujmując przy tym żadnych walorów estetycznych oraz wizualnych.

Szyld z plexi to zdecydowania najlepsze rozwiązanie do tworzenia eleganckiej a zarazem solidnej reklamy wizualnej.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, służymy radą i pomocą: [email protected]

Tutaj możesz również złożyć zamówienie jeśli potrzebujesz nieszablonowego szyldu.