Pieczątki automatyczne

Pieczątki automatyczne zawdzięczają swoją nazwę automatowi, który przy naciskaniu odwraca płytkę tekstową i dociska do papieru. Pieczątki te nie wymagają ręcznego tuszowania w poduszce tuszującej jak ma to miejsce w wypadku stempli. Dzięki temu pieczątki automatyczne są niezwykle praktyczne i wygodne w użyciu. Dodatkowo każda pieczątka jest zamykana co pozwala na utrzymanie czystości.

Automaty pieczątkarskie dostępne w naszym sklepie internetowym posiadają różne wielkości płytek tekstowych, od małych pieczątek 2 linie poprzez popularne pieczątki firmowe 5-6 linii do dużych automatów, na których można umieścić nawet 12 linii tekstu. Oprócz tekstu na płytce tekstowej pieczątki można umieścić również logo, oczywiście pod warunkiem, iż pole tekstowe konkretnego modelu automatu jest odpowiednio duże.

Kolor poduszki tuszującej w pieczątce wybierany jest przez klienta. Na specjalne życzenie Klienta, możemy również wykonać pieczątkę z automatem o dowolnym kolorze. 

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Stron)

Do każdej pieczątki przygotowujemy projekt, ukazujący jej przyszły wygląd. Dzięki temu klienci mogą ocenić, czy ułożenie tekstu i wielkość liter są odpowiednie.

Na sklepie internetowym Elgraw mogą Państwo zamówić pieczątkę kompletną bądź też sam automat samotuszujący np.w wypadku, gdy posiadają Państwo dobrą gumę a wymienić należy jedynie uszkodzony automat.

Wysyłamy pieczątki na terenie całej Polski. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, którzy bardzo często potrzebują pieczątki bardzo szybko uruchomiliśmy usługę ekspresowej dostawy. W przypadku odbiorów osobistych jest to czas do 15 minut w wypadku wysyłki pieczątka wychodzi od nas tego samego dnia.