Tabliczki adresowe

O tabliczkach adresowych:
Tabliczki adresowe można spotkać na każdej ulicy w każdym mieście, a coraz częściej nazwy ulic nadawane są również w malutkich miejscowościach. Nie wystarczy umieszczenie na nich samego numeru, muszą posiadać również dokładną nazwę ulicy lub miejscowości. Tabliczka adresowa powinna być estetyczna i czytelna by właściwie spełniała swoją funkcję, nie szpecąc budynku na którym zastała zawieszona. Jako doświadczony producent oznaczeń coś o tym wiemy, i jesteśmy w stanie pomoc każdemu kto ma problem z podjęciem właściwej decyzji.
Eleganckie tabliczki adresowe:

Większości właścicieli domów tabliczka adresowa kojarzy się z emaliowanym, zardzewiałym kawałkiem blachy. Nowoczesne technologie i powstanie ekologicznych tworzyw sztucznych, odpornych na działanie warunków atmosferycznych jest na to lekarstwem. Obecnie tabliczki z numerem domu produkowane są z rozmaitych materiałów, w różnych kształtach i kolorach, dzięki temu można je dopasować do każdego otoczenia. Idealnie dopasowane do otoczenia, stają się integralną częścią całości.

W jaki sposób dobrać idealną tabliczkę adresowa?
Tabliczka adresowa musi być przede wszystkim czytelna. Oznacza to, że musi spełnić kilka warunków. Przede wszystkim musi być odpowiedniej wielkości oraz czcionka,która się na niej znajduje również musi spełnić ten wymóg. Dodatkowo taka tablica powinna się wyróżniać na tle fasady i elewacji domu. Innym kryterium,które pomaga w wyborze odpowiedniej tabliczki jest styl, w jaki został wybudowany dom. Dla domów o klasycznej budowie polecamy ponadczasowe i eleganckie tabliczki adresowe GRAV. Dla budynków o nowoczesnym wyglądzie polecamy tablice wykonane techniką 3D oraz STANDARD.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 14 z 14 (1 Stron)


Nasze tabliczki adresowe:
Tabliczki które oferujemy spełniają wszystkie powyższe wymagania, te dotyczące przepisów prawnych, jak i te odnoszące się do jakości wykonania. Najlepszym dowodem jest wielu zadowolonych klientów, którzy obdarzyli na s zaufaniem do tego stopnia że polecają nasz produkt przyjaciołom i znajomym. U nas każda tabliczka to nowe wyzwanie, w którym zatracamy się bez reszty. Wszystkie tabliczki realizowane są według indywidualnego zamówienia na które składa się:
- ciekawy projekt
- wybór materiału na którym ma być wykonana tabliczka( dysponujemy zasobnym magazynem materiałów)
- wybór sposobu wykonania STANDARD, GRAV, 3D (na specjalne życzenie istnieje możliwość łączenia technik)
- różne sposoby montażu
- szeroki wybór sposobu dostawy( oczywiście odbiór osobisty też wchodzi w grę)

Jak zamontować naszą tabliczkę adresową?
Produkowane przez nas tabliczki adresowe są bardzo proste w montażu i każdy beż żadnych wyjątków będzie w stanie sobie poradzić z ich zamontowaniem. Można je mocować na kilka różnych sposobów. Między innymi:
-przyklejając, wybierając taką opcję tabliczka jest podklejona specjalną taśmą
-w pewnej odległości od ściany przy pomocy kołków
-a paskach zaciskowych, które sprawdza się w wypadku montowania tabliczki na siatce.