Tabliczki przydrzwiowe

Nasze firma wykonuje tabliczki przydrzwiowe w trzech liniach : 

Tabliczki przydrzwiowe GRAV - tabliczki grawerowane w najlepszych laminatach grawerskich. Kolory laminatów to złoty- grawer czarny, srebrny- grawer czarny, biały - grawer czarny oraz czarny - grawer biały. Dzięki wykorzystaniu techniki grawerowania tablice nabierają szlachetnego wyglądu oraz ponadczasowej elegancji. Dodatkowo na życzenie Klienta można zastosować wyróżnienie loga firmowego poprzez uwypuklenie go w efekcie 3D.

Tabliczki przydrzwiowe STANDARD- tabliczki wykonane na podstawie z plexi w kolorach transparentnym(przeźroczystym) , białym, mrożonym (efekt mrożonego szkła) czy czarnym. Treść oraz grafika naniesiona jest za pomocą wysokogatunkowej foli ciętej laserowo w kolorach : granatowym. czarnym, szarym bądź brązowym.Dodatkowo na życzenie Klienta można zastosować wyróżnienie loga firmowego poprzez uwypuklenie go w efekcie 3D.

Tabliczki przydrzwiowe SIMPLY- tabliczki wykonany z dwóch płyt plexi w kolorach transparentnym(przeźroczystym). Grafika umieszczana jest przez Klienta samodzielnie, w postaci wydruku montowanego pomiędzy płytki.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 11 z 11 (1 Stron)

Estetyczne i czytelne tabliczki przydrzwiowe w pomieszczeniach biurowych nadadzą charakteru firmie i sprawią, że Klienci poczują się komfortowo. Odpowiednio dobrane oznaczenie biura, numeracja drzwi hotelowych, oznakowanie pokoi oraz biur ułatwia komunikację w budynku.

Nasze tabliczki wykonujemy w laminatach najwyższej jakości dzięki czemu grawer zachowuje estetyczny wygląd przez wiele lat. Grawerowane laserowo tabliczki przydrzwiowe, które proponujemy, to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale też estetyczne. Precyzyjnie wykonane i najwyższej jakości. Dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Grawer na tabliczkach jest niezwykle dokładny, co daje nam możliwość stworzenia nawet najbardziej skomplikowanego loga.

Oferowane przez nas tabliczki przydrzwiowe to rozwiązanie łączące w sobie nowoczesność i prostotę. Do montażu tabliczek przydrzwiowych dołączamy stylowe dystanse montażowe w kolorze srebrnym. Dzięki tym rozwiązaniom, nasze tabliczki pasują do każdego wnętrza i zadowolą wszystkich klientów.

Tabliczki przydrzwiowe dedykowane są przede wszystkim wszędzie tam gdzie wymagana jest identyfikacja pomieszczeń: hotele, restauracje, uzdrowiska, spa, biura i obsługa klienta. Na życzenie klientów, produkujemy również specjalnie projektowane wzory tabliczek przydrzwiowych. Przy zamówieniu większej ilości sztuk, oferujemy korzystne rabaty i promocje.

Skontaktuj się z e-mailowo z Biurem Obsługi Klienta, który chętnie przedstawi różne opcje wykonania tabliczek dla twojej firmy. Przed przystąpieniem do produkcji przesyłamy projekty tabliczek przydrzwiowych, zazwyczaj kilka wersji do wyboru. Po ostatecznej akceptacji projektu wykonujemy tabliczki i wysyłamy. Termin realizacji zamówienia ustalany indywidualnie w porozumieniu z klientem.