Pokazuje 1 do 14 z 14 (1 Stron)


Czy poradzę sobie z samodzielnym montażem tabliczki na dom?
Produkowane przez nas tablice na dom są bardzo łatwe do zamontowania i każdy poradzi sobie samodzielnie z tym zadaniem. Dla ułatwienia montaż tablic na dom prezentujemy w filmie na każdej aukcji.


Montaż tabliczki na dom może odbyć się na 3 sposoby:
1)
Przyklejając - w tej opcji wykonane przez nas tabliczki na dom są podklejone taśmą piankową lub fabryczną taśmą montażową marki LOHMANN,
2)
Montując na dystansach - w tej opcji tabliczka zamocowana jest w pewnej odległości od ściany, należy wywiercić otwory i przytwierdzić dystanse za pomocą kołków. Dołączone przez nas dystanse są koloru srebrnego i dają bardzo elegancki efekt.
3)
Montując na opaskach zaciskowych - sposób montażu przeznaczony dla tabliczek, które mają być zamontowane na siatce lub płocie.

Proponujemy Klientom tablice na dom w 3 liniach:
1)
Tabliczki na dom GRAV grawerowane - kolory srebrny lub złoty, grawer w obu przypadkach czarny
2)
Tabliczki na dom 3D - podkład tablicy wykonany z przeźroczystego pleksi litery z czarnego pleksi o grubości 3mm (efekt3D)
3)
Tabliczki na dom STANDARD - podkład wykonany z przeźroczystego pleksi litery z foli w 4 kolorach: szarym , czarnym , granatowym i brązowym.


Jak dobrać odpowiednią tabliczkę na dom?
Przede wszystkim tak ,aby była czytelna. Co to znaczy? Tablica adresowa  na dom musi spełniać dwa warunki: być odpowiedniej wielkości, zarówno sama tablica jak i czcionka; drugim zaś warunkiem jest kontrastowość tablicy względem elewacji. Tablica na dom  musi się wyróżniać i przyciągać wzrok. Względy estetyczne jednak przemawiają za tym, aby przy wyborze tablicy na dom starać się utrzymać spójność stylu tablicy z architekturą domu. Zatem w domach o klasycznym wyglądzie, z dekoracyjnymi gzymsami, świetnie sprawdzi się tabliczka na dom GRAV, jest ona wykonana w technologii grawerowania laserowego, dzięki czemu prezentuje ponadczasowy i klasyczny wygląd. W domach modernistycznych, aby zachować minimalizm formy i "czystość" świetnie sprawdzą się tabliczki na dom 3D i STANDARD.

Względy estetyczne wyróżniające nasze tabliczki na dom.
Podstawową funkcją tabliczki na dom jest oczywiście funkcja informacyjna, ale można to połączyć z odpowiednim wyglądem tabliczki. Tabliczka adresowa na dom  może być czytelna i estetyczna o czym świadczą nasze produkty. Tabliczki wykonujemy z największą pieczołowitością dbając o każdy detal. Pomimo tego, że tablice na dom projektowane są przez pracowników z odpowiednim przygotowaniem i doświadczeniem przed produkcją każda tabliczka musi być zaakceptowana przez Klienta na poziomie projektu graficznego.