Tabliczki na dom

Tabliczki na dom wykonujemy w 3 wersjach: tablica GRAV, STANDARD i 3D. Technologia grawerowania w jakiej wykonujemy tabliczki na dom GRAV jest bardzo trwała i solidna. Laminaty grawerskie z jakich wykonane są tabliczki na dom GRAV posiadają charakterystyczne szczotkowania, zapewniają one bardzo estetyczny i elegancki wygląd. Tabliczki na dom STANDARD i 3D wykonujemy z 3mm plexi. Są to bardzo nowoczesne a zarazem proste tabliczki na dom. Dzięki temu nasze tabliczki na dom idealnie sprawdzają się na każdym budynku, dodając mu wyjątkowego charakteru.

Do produkcji tablic adresowych wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Firma Elgraw produkuje tablice na dom których podstawową cechą jest solidne i precyzyjne wykonanie oraz długowieczność. Nasze tablice na dom są odporne na wszystkie warunki atmosferyczne, dzięki czemu bez obaw mogą być zamontowane w każdym miejscu. .  Jeżeli zależy ci na najwyższej jakości świadczonych usług oraz na gwarancji najwyższej jakości wybierz nasze produkty!

Czy potrzebuję tabliczkę na dom?

Posiadanie tabliczki na dom to nie tylko wymóg prawny to również praktyczne rozwiązanie sprawiające, że właściciele oznakowanego domu nie mają problemu z otrzymywaniem zamówionych przesyłek, interwencją policji czy szybki przyjazdem karetki pod wskazany adres. Jeżeli posiadają Państwo zniszczoną lub nieestetyczną tablicę na dom, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Bogaty wybór wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie tu coś co będzie odpowiadało jego oczekiwaniom.

Oferujemy szeroki wybór wzorów tablic na dom. Jesteśmy również otwarci na oryginalne pomysły! Do każdej tablicy na dom przygotowujemy projekt, aby Klient mógł zobaczyć jak będzie się prezentowała jego tablica z adresem domu.

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 14 z 14 (1 Stron)


Czy poradzę sobie z samodzielnym montażem tabliczki na dom?
Produkowane przez nas tablice na dom są bardzo łatwe do zamontowania i każdy poradzi sobie samodzielnie z tym zadaniem. Dla ułatwienia montaż tablic na dom prezentujemy w filmie na każdej aukcji.


Montaż tabliczki na dom może odbyć się na 3 sposoby:
1)
Przyklejając - w tej opcji wykonane przez nas tabliczki na dom są podklejone taśmą piankową lub fabryczną taśmą montażową marki LOHMANN,
2)
Montując na dystansach - w tej opcji tabliczka zamocowana jest w pewnej odległości od ściany, należy wywiercić otwory i przytwierdzić dystanse za pomocą kołków. Dołączone przez nas dystanse są koloru srebrnego i dają bardzo elegancki efekt.
3)
Montując na opaskach zaciskowych - sposób montażu przeznaczony dla tabliczek, które mają być zamontowane na siatce lub płocie.

Proponujemy Klientom tablice na dom w 3 liniach:
1)
Tabliczki na dom GRAV grawerowane - kolory srebrny lub złoty, grawer w obu przypadkach czarny
2)
Tabliczki na dom 3D - podkład tablicy wykonany z przeźroczystego pleksi litery z czarnego pleksi o grubości 3mm (efekt3D)
3)
Tabliczki na dom STANDARD - podkład wykonany z przeźroczystego pleksi litery z foli w 4 kolorach: szarym , czarnym , granatowym i brązowym.


Jak dobrać odpowiednią tabliczkę na dom?
Przede wszystkim tak ,aby była czytelna. Co to znaczy? Tablica adresowa  na dom musi spełniać dwa warunki: być odpowiedniej wielkości, zarówno sama tablica jak i czcionka; drugim zaś warunkiem jest kontrastowość tablicy względem elewacji. Tablica na dom  musi się wyróżniać i przyciągać wzrok. Względy estetyczne jednak przemawiają za tym, aby przy wyborze tablicy na dom starać się utrzymać spójność stylu tablicy z architekturą domu. Zatem w domach o klasycznym wyglądzie, z dekoracyjnymi gzymsami, świetnie sprawdzi się tabliczka na dom GRAV, jest ona wykonana w technologii grawerowania laserowego, dzięki czemu prezentuje ponadczasowy i klasyczny wygląd. W domach modernistycznych, aby zachować minimalizm formy i "czystość" świetnie sprawdzą się tabliczki na dom 3D i STANDARD.

Względy estetyczne wyróżniające nasze tabliczki na dom.
Podstawową funkcją tabliczki na dom jest oczywiście funkcja informacyjna, ale można to połączyć z odpowiednim wyglądem tabliczki. Tabliczka adresowa na dom  może być czytelna i estetyczna o czym świadczą nasze produkty. Tabliczki wykonujemy z największą pieczołowitością dbając o każdy detal. Pomimo tego, że tablice na dom projektowane są przez pracowników z odpowiednim przygotowaniem i doświadczeniem przed produkcją każda tabliczka musi być zaakceptowana przez Klienta na poziomie projektu graficznego.