Szyld dla lekarza

Szyld dla lekarza

Każdy gabinet lekarski powinien posiadać szyld firmowy, na którym mogą się znaleźć wszelkie niezbędne informacje takie jak: nazwa gabinetu, godziny przyjęć pacjentów czy numer telefonu kontaktowego. Taki szyld to wizytówka Twojej firmy, dlatego zadbaj aby był wykonany przez profesjonalistów.

Oferujemy wiele ciekawych metod wykonania szyldów. Dysponujemy wieloma wzorami co zapewnia dopasowanie wyglądu szyldu do każdych wymagań.

Wykorzystywana przez nas technologia grawerunku laserowego pozwala na wykonanie trwałego tekstu lub logo firmy, co gwarantuje idealną czytelność w całym okresie użytkowania szyldu. Przed realizacją zlecenia zawsze przesyłamy projekt do akceptacji.

Do wyboru oferujemy 2 rodzaje szyldów do gabinetu lekarskiego:

- Szyldy GRAV - wykonany z wysokiej jakości laminatu grawerskiego, do wyboru w kilku różnych kolorach oraz w dwóch grubościach - 1,6mm i 3,2mm. Szyld GRAV jest bardzo eleganckie rozwiązanie. Na laminacie grawerskim możemy wygrawerować każdą treść a także bardzo skomplikowane logo. 

- Szyldy STANDRAD - podkład szyldu jest wykonany z plexi o grubości 3mm a treść przy użyciu folii reklamowej. Folia dostępna jest w wielu kolorach. Tak wykonany szyld daje bardzo ciekawy i nowoczesny efekt. 

Sortowanie:
Pokazuje 1 do 18 z 18 (1 Stron)

Szyldy firmowe stanowią jedną z najbardziej rozpowszechnionych form reklamy umożliwiającą równocześnie oznakowanie firmy (np. gabinetu lekarskiego) oraz wykorzystanie tego produktu do funkcji typowo reklamowej. Prosty, a jednocześnie elegancki i czytelny szyld z pewnością przyciągnie wielu nowych klientów do każdego gabinetu lekarskiego. 

Montaż szyldów odbywa się za pomocą ozdobnych dystansów montażowych w kolorze srebrnym. Dystanse dopełniają eleganckiego wyglądu szyldów.

Staramy się sprostać każdym wymaganiom naszych klientów i opracować dla nich najlepsze rozwiązania.

Stosujemy tylko sprawdzone materiały, najlepszych Polskich i Austriackich producentów. Wszystkie szyldy są wykonywane z dbałością o najmniejszy szczegół.

Dodatkowo bardzo ważne jest dla nas sprawne i szybkie wykonanie zamówienia. Zamówienie wysyłamy już nawet po 2 dniach od momentu zaakceptowania wizualizacji.

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci, dlatego staramy się sprostać każdym wymaganiom. W razie wątpliwości lub jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta: [email protected]. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie a także pomożemy w złożeniu zamówienia. Jesteśmy otwarci na każde propozycje klientów, chętnie wykonamy nieszablonowy szyld firmowy.