Pokazuje 1 do 18 z 18 (1 Stron)

Szyldy firmowe stanowią jedną z najbardziej rozpowszechnionych form reklamy umożliwiającą równocześnie oznakowanie firmy (np. gabinetu lekarskiego) oraz wykorzystanie tego produktu do funkcji typowo reklamowej. Prosty, a jednocześnie elegancki i czytelny szyld z pewnością przyciągnie wielu nowych klientów do każdego gabinetu lekarskiego. 

Montaż szyldów odbywa się za pomocą ozdobnych dystansów montażowych w kolorze srebrnym. Dystanse dopełniają eleganckiego wyglądu szyldów.

Staramy się sprostać każdym wymaganiom naszych klientów i opracować dla nich najlepsze rozwiązania.

Stosujemy tylko sprawdzone materiały, najlepszych Polskich i Austriackich producentów. Wszystkie szyldy są wykonywane z dbałością o najmniejszy szczegół.

Dodatkowo bardzo ważne jest dla nas sprawne i szybkie wykonanie zamówienia. Zamówienie wysyłamy już nawet po 2 dniach od momentu zaakceptowania wizualizacji.

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci, dlatego staramy się sprostać każdym wymaganiom. W razie wątpliwości lub jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta: [email protected]. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie a także pomożemy w złożeniu zamówienia. Jesteśmy otwarci na każde propozycje klientów, chętnie wykonamy nieszablonowy szyld firmowy.