Pokazuje 1 do 7 z 7 (1 Stron)

Pieczątka jest niezbędna przy zakładaniu oraz prowadzeniu firmy dlatego musi być dopasowana do liczby wierszy i grafiki jaka ma znaleźć się na pieczątce - tym zajmą się nasi pracownicy z chęcią doradzą ci odpowiedni produkt, dodatkowo na naszym sklepie internetowym w zakładce "wzory" znajdują się przykłady odbić danego modelu automatu.

Przez wiele lat obecności na rynku nabraliśmy sporo doświadczenia, a to przełożyło się na bardzo wysoką jakość oferowanych przez nas usług wyrobu pieczątek. Jeśli mają Państwo problem z doborem pieczątki, zachęcamy do skontaktowania się z nami, chętnie pomożemy dobrać odpowiedni model. Jeśli nie posiadają Państwo własnego projektu pieczątki, w tym również służymy pomocą! Nasi graficy zaprojektują wzór odbicia pieczątki zupełnie za darmo!

Produkujemy pieczątki automatyczne od bardzo małych 2 liniowych do dużych automatów firmowych mieszących nawet 12 linii tekstu. Dodatkowo posiadamy szeroki wybór kolorów tuszu do pieczątek.

Posiadamy w swojej ofercie również kołki do stempli wraz z poduszkami do tuszowania. Nieodłącznym elementem pracy biurowej jest sygnowanie dokumentów datą, tutaj też znajdą Państwo coś dla siebie pośród bogatej oferty naszych datowników.

Dla tych z Państwa, dla których praca za biurkiem jest rzadkością, a jednak branża wymaga od nich sygnowania dokumentów, oferujemy niezwykle poręczne, pieczątki kieszonkowe, które z łatwością można zabrać na budowę czy na spotkanie firmowe. Pieczątki kieszonkowe nie zajmują dużo miejsca i jak sama nazwa wskazuje można je bezpiecznie nosić w kieszeniach. 

Dla Klientów którzy już skorzystali z naszej oferty pieczątek mamy dodatkową opcję. Oferujemy wyrób samych gumek z treścią do pieczątek, jeżeli zajdzie potrzeba jej wymiany. Dodatkowo, możemy uzupełnić tusz w każdej pieczątce.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Pieczątki online Tarnów - niezawodne, trwałe, z szybką dostawą do domu lub firmy!