Trodat Printy 4912

  • Trodat Printy 4912

Trodat Printy 4912

Automat ten to najbardziej kompaktowy z serii Printy. Cieszy się największą popularnością wśród klientów, czego dowodem jest największa liczba sprzedanych sztuk. Trodat Printy 4912 posiada pole odbicia o powierzchni 47x18 mm co pozwala umieszczenie w nim około 5 linijek tekstu. Jest to automat najczęściej wybierany przez przedsiębiorców, przedstawicieli handlowych, sprzedawców oraz inne zawody które wykorzystują ją jako pieczątkę firmową. Pieczątka w standardzie jest wyposażona w przezroczystą obudowę która ułatwia precyzyjne odbicie, oraz zatyczkę chroniącą przed uszkodzeniem gumy. Trodat Printy 4912 często jest zastępowany przez tańszy automat Trodat 3912 .

Dane pieczątki
Zatyczka: Tak
Typ: Automat samotuszujący
Wymiar stempla: 47mm x 18mm

 

wzór

 

Odbiór osobisty:
Realizowany od 3-5 dni roboczych, odbiór towaru po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym.

Wysyłka:
Realizowana od 3-5 dni roboczych. Cena standardowej wysyłki to 16 zł bruttto.

Wysyłka ekspresowa:
Usługa dostępna wyłącznie dla pieczątek. Zamówienie zatwierdzone i projekt zaakceptowany do godziny 13.00 wysyłka tego samego dnia. Cena ekspresowej wysyłki to + 15 zł bruttto dodane do ceny standardowej wysyłki.

Odbiór osobisty ekspresowy:
Usługa dostępna wyłącznie dla pieczątek. Wykonanie ekspresowe do 15 minut od mometu zatwierdzenia wzoru pieczątki. Zamówienia na usługę tego typu mogą być składane przez sklep internetowy,za pomocą formularza kontaktowego, za pośrednictwem poczty elektronicznej na naszego maila, można również zamówić pieczątkę osobiście w siedzibie naszej firmy. Cena za usługę ekspresową to + 15 zł bruttto.

Uwaga!
Możliwość realizacji wysyłki ekspresowej oraz odbioru ekspresowego należy wcześniej potwierdzić w rozmowie z konsultantem.

Mają Państwo do dyspozycji:
-chat dostępny tutaj,
-formularz kontaktowy dostępny tutaj,
-e-mail: [email protected],
-bądź telefon: +48 ( 14 ) 657 12 46.


Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.


  • Suma:
    21.00PLN

Dostępne opcje


Projekt produktu gratis informacja
Dostawa i czas realizacji informacja
Zobacz prezentację wideo informacjainformacja

Suma :
21.00PLN