Tabliczki przydrzwiowe Tarnów

Tabliczki przydrzwiowe Tarnów

Opis realizacji:


Jest to tabliczka przydrzwiowa średniej wielkości  o wymiarach 40x30, do którego wykonania zostały użyte następujące materiały: laminat grawerski srebrny matowy grubości 1,6mm, pleksi transparentne grubości 6mm, folia reklamowa koloru czarnego, pleksi czarne grubości 3mm, klej.

  Tabliczki przydrzwiowe Tarnów  


Produkcja:


Drobne elementy logo takie jak napis automatyka przemysłowa i promienie zostały wygrawerowana w laminacie grawerskim przy pomocy plotera laserowego CO2. Większe elementy logo takie jak napis item service zostały wycięte z pleksi pokrytego czarną folia reklamową, a następnie przyklejone we wcześniej wyznaczone miejsca. Cała tablica została podklejona czarnym pleksi 3mm w celu jej usztywnienia. W tabliczce zostały wycięte otwory na ozdobne dystanse montażowe.

    

    

Zastosowanie:

Tego typu tabliczki przydrzwiowe to doskonały sposób na czytelne oznaczenie twojego biura. Jest to też rodzaj subtelnej reklamy która wyróżni cię spośród innych firm. Estetyczne i nowoczesne wzornictwo, doskonale pasują do każdego rodzaju wnętrza. Tabliczka taka może być montowana wewnątrz bądź na zewnątrz budynków, jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów odpornych na działania warunków atmosferycznych. Do każdej tego typu tabliczki zostaje opracowany indywidualny projekt co zdecydowanie podnosi jej prestiż.


Lokalizacja:

Tabliczka przydrzwiowa została zamontowana w Tarnowie przy ulicy Warsztatowej 5. 

Jeżeli chcą państwo zobaczyć nasze realizacje np. szyld dla fryzjerki link tutaj, szyld dla księgowej link tutaj.