Tabliczki przemysłowe ze stali nierdzewnej

Tabliczki przemysłowe ze stali nierdzewnej

Nasza firma zajmuje się również wyrobem tabliczek przemysłowych. Wykonujemy je z różnych materiałów, przeróżnymi technikami. Jednymi z najczęściej przez nas wykonywanych są tabliczki przemysłowe ze stali nierdzewnej. Takie tabliczki wykonujemy jedynie na zamówienia mailowe, gdyż z racji ogromnego zróżnicowania w zapotrzebowaniu wymagają one wycen indywidualnych. 

Do wykonania tabliczek przemysłowych wykorzystujemy stal nierdzewną o grubości 1, 2 lub 3 mm w wykończeniu matowym lub z połyskiem, w zależności od potrzeb klienta. Znakowanie również odbywa się metodą grawerowania laserowego, alewygląda to zupełnie inaczej niż na tabliczkach z laminatu. Stal pokrywamy specjalną czarną pastą CERMARK i wtedy poddajemy obróbce laserowej. Na tabliczkach zostaje jedynie wymagana treść w kolorze czarnym (jak na zdjęciach poniżej).

tabliczki-przemyslowe-ze-stali

tabliczki-przemyslowe-ze-stali


Tabliczki wykonujemy zarówno w ilościach hurtowych jak i pojedyncze sztuki. Tabliczki przemysłowe ze stali nierdzewnej są idealnym rozwiązaniem dla wszelkich zakładów przemysłowych, gdzie liczy się trwałość i czytelność oznakowania. 


Dowiedz się więcej o naszych TABLICZKACH PRZEMYSŁOWYCH

Powrót do strony głównej: TABLICE I SZYLDY GRAWEROWANE