Tabliczki na kable

Tabliczki na kable

Tabliczki na kable znalazły szerokie zastosowanie w przemyśle jako oznaczenia kabliprzewodów elektrycznychprzewodów telekomunikacyjnych .

Materiał z jakiego wykonujemy tabliczki to laminat, który jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz jest odporny na ścieranie. Laminat dostępny jest w różnych kolorach jednak najbardziej sprawdzającym się kolorem jest kolor biały i czarny ( biała tabliczka czarne napisy, czarna tabliczka białe napisy ) Poniżej zamieszczone zostaną zdjęcia aby państwu przybliżyć jak wygląda taka tabliczka.

Laminat jest bardzo elastyczny co ułatwia jego montaż. Tabliczki mocuje się do wiązek kablowych za pomocą opasek zaciskowych które przekłada się przez otwory wykonane w tabliczceTabliczkę można przymocować zarówno wzdłuż jak i w poprzek kabla.


  

Standardowe rozmiary jakie wykonywaliśmy to 7x5 cm oraz 6x3 cm, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem realizujemy również zamówienia według podanej specyfikacji przez klienta. Tabliczki na kable wykonujemy metoda grawerowania laserem co zapewnia solidne wykonanie i czytelny opis.