Tabliczki grawerowane w laminacie grawerskim

Tabliczki grawerowane w laminacie grawerskim

Nasza firma zajmuje się produkcją tabliczek grawerowanych przemysłowych, firmowych, a także indywidualnych. Tabliczki wykonujemy z najwyższej jakości laminatów grawerskich, zagranicznych oraz lokalnych producentów. 

Laminat grawerski jest tworzywem sztucznym, który składa się z warstw. W naszej firmie wykorzystujemy laminat jednostronne (dwuwarstwowe) oraz dwustronne (trzywarstwowe). Zewnętrzna powłoka jest bardzo cienka i jest poddawana grawerowaniu laserem  CO2. Po wygrawerowaniu tej warstwy ukazuje się podkład w innym kolorze. Laminaty jednostronne mogą być również podklejone specjalną błoną samoprzylepną, która znacznie ułatwia montaż grawerowanych tabliczek (np. tabliczek przemysłowych). 

Laminaty grawerskie to materiały wysoce odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, dlatego nasze tabliczki grawerowane mogą być użytkowane zarówno wewnątrz (np. jako tabliczki przemysłowe, znamionowe, oznaczeniowe) jak i na zewnątrz budynków (np. jako szyldy czy tabliczki firmowe). Kolejnym atutem jest to, że nie musimy używać specjalnych środków, aby zachować czystość i estetyczny wygląd tabliczek. Wystarczy zwykła bawełniana szmatka nasączona łagodnym detergentem. 

Tabliczki grawerowane wykonujemy w 4 standardowych kolorach: biały/czarny, czarny/biały, złoty/czarny lub srebrny/czarny. Oczywiście po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość zamówienia innych kolorów (po potwierdzeniu dostępności). 

Poniżej przedstawiamy tabliczkę grawerowaną wykonaną na specjalne zamówienie dla miłośnika amerykańskich marek samochodów. Tabliczka wykonana na laminacie grawerskim o grubości 1,6 mm z dodatkową błoną klejącą. 

tabliczki-grawerowane

tabliczka-grawerowanaZobacz: GRAWEROWANE TABLICZKI PRZEMYSŁOWE

Powrót do strony głównej: TABLICZKI GRAWEROWANE