NOWOŚĆ! Tabliczki "Rezerwacja" do restauracji

NOWOŚĆ! Tabliczki "Rezerwacja" do restauracji

Zupełna nowość w naszym sklepie internetowym to "Akcesoria grawerowane na stół". Na ten moment mamy tylko jeden produkt, ale za to jaki! Tabliczka REZERWACJA z wymiennymi godzinami! 

Tabliczka wykonana ze sklejki brzozowej suchotrwałej - idealnej do cięcia i grawerowania laserowego. Wielkość tabliczki to ok. 24 x 12 cm. Do wyboru 2 rodzaje wykończenia: surowe (naturalny kolor sklejki) i bejcowane (ciemna bejca). Wymienne tabliczki z godzinami / minutami również mogą mieć dwa rodzaje wykonczenia: pizza + widelec lub widelec + łyżka. A jeśli prowadzisz np. pub, pijalnię wódki lub restaurację innej kuchni niż włoska, możemy wykonać również inną konfigurację (np. kufel piwa i inne). 

 

Wymienne tabliczki są grawerowane dwustronnie i zawierają godziny od 15 do 22, a tabliczki z minutami: 00, 15, 30 oraz 45. Razem w komplecie są 2 tabliczki z minutami (grawer dwustronny) oraz 4 tabliczki z godzinami. Oczywiście jeśli jest taka potrzeba, za dodatkową opłatą, możemy wykonać więcej tabliczek wymiennych do jednego stojaczka. 
Asortyment z kategorii Akcesoria na stół będziemy stale poszerzać. Nasze głowy są pełne fantastycznych pomysłów na nowe produkty, dlatego też bądźcie z nami i zaglądajcie do nas na bieżąco. Mamy nadzieję, że nasze nowe produkty przypadną Wam do gustu. Pamiętajcie też, że nasza firma zajmuje się również indywidualnymi realizacjami. Dlatego jeśli macie pomysł na produkt stworzony i dopasowany do indywidualnych potrzeb możecie śmiało się z nami kontaktować.

Kup teraz: Tabliczka REZERWACJA na stół

Przejdź do strony głównej: Grawerowanie i cięcie laserowe