Tablica pamiątkowa z kolorowym drukiem UV

Tablica pamiątkowa z kolorowym drukiem UV

Bardzo często zdarza nam się wykonywać tablice pamiątkowe na specjalne zamówienie. Zawsze staramy się dobrać odpowiedni materiał i technikę wykonania do wymagań naszych klientów. W miarę możliwości oferujemy przeróżne rozmiary i kolory materiałów. 

Poniższa realizacja została wykonana na materiale TUBOND (materiał warstwowy, kompozyt aluminium) o grubości 3 mm i w rozmiarze 109 x 94,5 cm. Kompozyt aluminium dzięki swojej budowie nadaje się nawet do tak dużych (i większych) wymiarów tablic. Wierzchnia warstwa srebnego aluminium została pokryta pełnokolorowym drukiem UV. Ta tablica zamontowana będzie wewnątrz budynku, ale w razie potrzeby tego typu tablice pamiątkowe równie dobrze można montować na zewnątrz. Zarówno materiał jakim jest TUBOND jak i znakowanie UV są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i są niezwykle trwałe.  

tablica-pamiatkowa-druk-UV

tablica-pamiatkowa-druk-UV

Serdecznie zachęcamy do przesyłania zapytań na nasz adres mailowy lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Wyceny przygotowujemy zwykle do kilku godzin od otrzymania zapytania. 


Zobacz: TABLICE NAGROBNE, PAMIĄTKOWE, OKOLICZNOŚCIOWE.

Powrót do strony głównej: TABLICE I SZYLDY GRAWEROWANE