Tablica nagrobna z laminatu grawerskiego

Tablica nagrobna z laminatu grawerskiego

Tablica nagrobna z laminatu grawerskiego to idealna alternatywa dla tradycyjnej tablicy kamiennej. Może ona służyć zarówno jako tablica tymczasowa mocowana do krzyża (w tym wypadku bardzo dobrze prezentują się nasze tablice nagrobne w kształcie tarczy), jak również jako docelowa tablica, którą można umieścić na kamiennej płycie nagrobkowej. Nasze tabliczki nagrobne cechują się niezwykłą elegancją, dlatego wielu klientów wybiera właśnie tablice z laminatu. 

grawerowane-tablice-nagrobne      grawerowane-tablice-nagrobne  

Laminat grawerski jest tworzywem na bazie ABS. Laminat poddajemy obróbce laserem CO2. Po wygrawerowaniu tej warstwy ukazuje się podkład w innym kolorze. Laminaty, które wykorzystujemy sa niezwykle trwałym materiałem. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak: deszcz, śniej, wysoka czy niska temperatura. Dlatego też śmiało możemy zagwarantować ich trwałość i nienaganny wygląd przez wiele lat. 

Tablica nagrobna z laminatu jest również niezwykle prosta w montażu. Możemy ją przykleić za pomocą mocnej taśmy montażowej lub jeśli ktoś woli możemy użyć specjalnych kołków, które z zewnątrz mają ozdobną nakładkę. Tablica z laminatu grawerskiego jest na tyle lekka i kompaktowa, że można bez problemu zamontować ją samodzielnie. 

Jeśli chcą Państwo odświeżyć grób bliskich lub wykonać nową tablicę nagrobną, serdecznie polecamy nasze usługi. Terminy realizacji są ustalane indywidualnie, zgodnie z życzeniem klienta. Wycena również jest przygotowywana indywidualnie, zważywszy na dużą różnorodność projektów tablic. Jesteśmy w stanie wykonac wiele rozmiarów i wzorów tablic. 

Zachęcamy do składania zapytań mailowych na adres [email protected]


Zobacz nasze: TABLICE NAGROBNE I OKOLICZNOŚCIOWE

Powrót do strony głównej: TABLICE I SZYLDY GRAWEROWANE