Szyld grawerowany do biura rachunkowego

Szyld grawerowany do biura rachunkowego

Szyld grawerowany do biura rachunkowego wykonany został ze srebrnego laminatu grawerskiego o grubości 1,6 mm. Tabliczka została wygrawerowana i wycięta laserowo, dzięki czemu krawędzie są idealnie gładkie, a treść bardzo czytelna. Na grawerowanym szyldzie czy tablicy możemy wygrawerować dowolną treść oraz logo firmy. Do szyldu został dołączony zestaw montażowy w postaci 4 eleganckich chromowanych dystansów. 

Laminaty są specjalnymi tworzywami warstwowymi z barwioną powierzchnią. Ilość dostępnych kolorów jest ograniczona - u nas są to 4 podstawowe kolory: czarny z grawerem białym, biły z grawerem czarnym, złoty i srebrny z grawerem czarnym. Jeśli są Państwo zainteresowani innymi kolorami, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu sprawdzenia dostępności. 

Laminaty grawerskie są wysoce odporne na warunki atmosferyczne. Nie pokrywają się śniedzią, patyną, nie rdzewieją i są bardzo łatwe w czyszczeniu. Dzięki temu szyldy firmowe wykonane z laminatów grawerskich pozostaną w swojej pierwotnej formie przez bardzo długi czas. 

szyld-firmowy-grawerowany

szyld-grawerowany


Zobacz inne: SZYLDY FIRMOWE

Powrót do strony głównej: SZYLDY I TABLICE GRAWEROWANE