Szyld firmowy z kolorowymi elementami 3D

Szyld firmowy z kolorowymi elementami 3D

Nasze szyldy firmowe z plexi cieszą się bardzo dużym uznaniem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jednym z najczęściej wybieranych rodzajów są szyldy z elementami 3D. Elementy te wykonujemy z plexi o grubości 3mm. Możemy wykonać je z plexi kolorowego lub plexi transparentnego pokrytego kolorową folią winylową. W poniższej realizacji wykorzystaliśmy obydwie z tych technik, co można zobaczyć na zdjęciach. 

szyld-firmowy-plexi-3d

szyld-firmowy-plexi-3d

Litera "K" została wykonana z białego plexi, natomiast pozostałe elementy 3D z plexi transparentnego pokrytego czarną, niebieską i żółtą folią winylową (tzw. folią reklamowa). Pozostała treść została wykonana przy pomocy lasera CO2. Materiał z którego wykonana jest tabliczka to laminat grawerski (1,6 mm grubości) w kolorze złotym. Cała tabliczka ma rozmiar 30x20 cm. Laminat wykorzystany do tej realizacji jest fabrycznie podklejony silną błoną klejącą, dzięki czemu montaż tabliczki jest niezwykle prosty i szybki, ale także bardzo trwały. 

Szyldy niestandardowe takie jak ten z użyciem kilku technik znakowania wykonujemy na specjalne zamówienia. Z uwagi na duże zróżnicowanie w potrzebach naszych klintów wyceny wykonujemy indywidualnie. Zamówienia i zapytania prosimy składać mailowo na adres podany w zakladce KONTAKT lub poprzez specjalny formularz kontaktowy znajdujący się na tej samej podstronie. 


Zobasz inne: SZYLDY FIRMOWE

Powrót do strony głównej: TABLICE I SZYLDY GRAWEROWANE