Szyld firmowy grawerowany w złotym laminacie

Szyld firmowy grawerowany w złotym laminacie

Prezentujemy Państwu szyld firmowy grawerowany w laminacie w kolorze złotym. 

Pracujemy na niezwykle wydajnym laserze CO2, dzięki czemu wygrawerowany napis jest trwały i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne takie jak zła pogoda czy promieniowanie UV. Do produkcji używamy tylko materiałów najwyższej jakości, więc także laminat grawerski posłuży latami. 

Szyldy takie jak ten są bardzo popularne. Otrzymujemy na nie zamówienia od ludzi z wielu różnych branż takich jak: kancelarie prawnicze, różnego rodzaju biura, gabinety lekarskie itp. 

W swojej ofercie posiadamy również inne kolory oraz rodzaje wykonania szyldów firmowych. 

Szyld, który prezentujemy poniżej cechuje się elegancją, ale też uniwersalnością. Będzie pasował zarówno do elewacji klasycznych jak i bardziej nowoczesnych. 

Nasze szyldy są również bardzo łatwe w montażu. Mocowanie odbywać się może na dwa sposoby. Pierwszym jest montaż na elewacji budynku poprzez 2 lub 4 eleganckie chromowane dystanse. Drugi zaś - kiedy chcemy zamontować szyld na drzwiach odbywa się przy użyciu bardzo silnej taśmy montażowej. Możemy być pewni, że obydwa sposoby są trwałe i solidne, a szyld nie zmieni swojego położenia dopóki nie będzie ingerencji siły zewnętrznej. 

Przejdź do oferty.