NOWY PRODUKT! Szyld firmowy TUBOND

NOWY PRODUKT! Szyld firmowy TUBOND

Coraz częściej dostawaiśmy zapytania o inne rodzaje szyldów. Przedstawiamy kolejny produkt, o który powiększyliśmy naszą ofertę - Szyld firmowy TUBOND

TUBOND to aluminiowa płyta kompozytowa z wypełnieniem polietylenowym. Składa się z trzech warstw, dzięki czemu zachowuje sztywność nawet przy bardzo dużych wymiarach. Płyty są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej , z wykończeniem powierzchni w wersji matowej i w połysku oraz w wersji szczotkowanej. W naszym sklepie dostępne są 4 podstawowe kolory: czarny, biały, srebrny i złoty, ale na życzenie klienta możemy zamówić zupełnie inne kolory (dostępne u producenta). 

Standardowo proponujemy kilka rozmiarów:
30 x 20 cm
40 x 30 cm
60 x 30 cm
60 x 40 cm
60 x 60 cm

Ale tak samo jak w wypadku kolorów, na zamówienie wykonujemy również inne rozmiary (max. 1050 x 4050 mm).

Proponujemy również dwie metody znakowania: wycinana laserowo folia reklamowa oraz pełnokolorowy zadruk UV

Jak zawsze zestaw montażowy w postaci 4 ozdobnych chromowanych dystansów dołączamy do każdego zamówienia. W przypadku szyldów o większych rozmiarach niż proponowane w standardzie, ilość dystansów mocujących może ulec zmianie. 


Na zdjęciach przedstawiamy szyld wykonany na zamówienie dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Łoponiu. Szyld ma wymiary 100 x 50 cm, kolor: niebieski, znakowanie: zadruk UV.


szyld-firmowy

szyld-firmowy


Zobacz nasze pozostałe SZYLDY FIRMOWE

Powrót do strony głównej: GRAWEROWANE SZYLDY FIRMOWE