Kolorowy szyld firmowy 3D z plexi

Kolorowy szyld firmowy 3D z plexi

Szyldy firmowe mają za zadanie przyciągać uwagę potencjalnego Klienta. Dlatego staramy się, aby nasze projekty były nie tylko czytelne, czy zawierały niezbędne informacje, ale również, aby były atrakcyjne dla potencjalnych Klientów. 

W naszej firmie wykonujemy różnego rodzaju szyldy firmowe czy tablice firmowe. Wykorzystujemy do tego różnego rodzaju materiały i techniki. Wykonanie liter czy logotypu z pleksi daje bardzo ciekawy efekt reklamy 3D i pozwala się łatwo wyróżnić na tle konkurencji. Znaki z pleksi możemy wykonać na dwa sposoby: z kolorowego pleksi lub z pleksi transparentnego pokrytego specjalną folią ploterową. Folia ploterowa (lub inaczej winylowa, reklamowa) jest wysoce odporna na słońce, deszcz, mróz, a nawet rozpuszczalniki. Szyld firmowy wykonany z użyciem folii nie wyblaknie pod wpływem warunków atmosferycznych. Pleksi nadaje szyldom i tablicom firmowym niezwykle estetyczny i elegancki wygląd.

Tworzymy szyldy reklamowe, szyldy firmowe, tablice grawerowane, które są idealnym sposobem na oznakowanie firmy, punktu handlowego, biura, czy też sklepu. Do produkcji używamy materiałów sprawdzonych oraz najlepszej jakości. Wykonujemy szyldy i tablice zgodnie z projektem klienta lub przygotowujemy własne projekty zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie!

szyld-firmowy-pleksi

szyld-firmowy-3d-pleksi


Zobacz inne: SZYLDY FIRMOWE

Powrót do strony głównej: SZYLDY FIRMOWE, SZYLDY GRAWEROWANE, SZYLDY Z PLEXI