Identyfikator personalny z wymienną wkładką

Identyfikator personalny z wymienną wkładką

Identyfikator personalny to nieodłączny element pracowników takich miejsc jak: hotele, sklepy, restauracje czy recepcje biurowe. Znacznie ułatwiają one komunikację z klientem, a nawet dbają o dobry wizerunek pracowników. 


Identyfikatory dla pracowników wykonujemy przy pomocy lasera CO2, z laminatów w różnych kolorach. Na zdjęciach można zobaczyć jak wyglądają nasze realizacje w kolorach: złoty, srebrny i czarny. Jak można zauważyć identyfikatory te mają wymienną treść - grawerowaną lub papierową. Papierowa wersja jest nieco tańsza i z łatwością można wymieniać ją w razie potrzeby, drukując nowe dane pracownika w swoim miejscu pracy. Do wyboru mamy też opcję z wkładką grawerowaną w tym samym laminacie co identyfikator. Ten element wymaga dodatkowej opłaty, jednak, że prezentuje się dużo bardziej elegancko i jest trwały - tak jak sam identyfikator. Nie musimy obawiać się, że przy wymianie wkładka ulegnie uszkodzeniu. 

Identyfikatory z laminatu są bardzo popularne i nie wymagają wiele pracy przy utrzymaniu ich pierwotnego wyglądu. Przy lekkich zabrudzeniach wystarczy przetrzeć je szmatką namoczoną w wodzie lub delikatnym detergencie. 

Do zestawu dołączony jest również element mocujący w postaci spinki z agrafką lub magnes.

Zobacz produkt: identyfikatory dla pracowników