Identyfikator imienny na biurko

Identyfikator imienny na biurko

Identyfikatory na biurko dla pracowników często widujemy w różnego rodzaju biurach, dużych firmach czy w gabinecie lekarskim. Są one niezbędne w bardzo wielu branżach. Wykonujemy identyfikatory na biurko różnymi metodami i z różnych materiałów. Standardowym identyfikatorem biurkowym, który można zakupić na naszej stronie jest grawerowany identyfikator na biurko wykonany z plexi oraz laminatu grawerskiego. Plexi dostępne w kolorze transparentnym oraz laminat grawerski w kolorach: srebrny, złoty, czarny lub biały (na spacjalne zamówienia mailowe dostępne również inne kolory plexi oraz laminatu). 

Na identyfikatorze możemy umieścić: dane osobowe (imię i nazwisko), stanowisko oraz logotyp firmy. Na poniższych zdjęciach widać identyfikator grawerowany, ale możemy wykonywać identyfikatory z treścią w pełnym kolorze (druk UV). Takie identyfikatory podlegają wycenie indywidualnej i prosimy o zamawianie ich drogą mailową. 

Rozmiar tabliczki grawerowanej na identyfikatorze to 14x7 cm. Mocowanie tabliczki grawerowanej do konstrukcji z plexi daje solidną i stabilną kontrukcję. 

identyfikator-na-biurko

identyfikator-dla-pracownika-na-biurko

Oryginalne, eleganckie, niepowtarzalne, trwałe i wytrzymałe - takie właśnie są identyfikatory na biurko ELGRAW. 


Zobacz wszystkie: IDENTYFIKATORY DLA PRACOWNIKÓW

Powrót do strony głównej: GRAWEROWANIE I CIĘCIE LASEROWE