Grawerowany szyld firmowy z adresem

Grawerowany szyld firmowy z adresem

Każda firma czy biuro powinno być dobrze oznaczone, tak aby klienci mogli łatwo odnaleźć odpowiedni budynek czy pomieszczenie. Grawerowane szyldy i tabliczki firmowe idealnie nadają się do oznakowania każdej firmy. Bardzo często projekty wykonujemy indywidualnie według wymagań klienta lub pomagamy wybrać spośród przygotowanych przez nas wzorów. Wzory szyldów i tablic firmowych dostępne są na stronie poszczególnych produktów. 

Poniższa realizacja przedstawia firmowy szyld grawerowany wykonany ze srebrnego laminatu grawerskiego o grubości 1,6 mm. Na tablicach i szyldach wykonanych z tego laminatu grawerowana treść zawsze będzie w kolorze czarnym. Wykonany przez nas szyld firmowy miał wisieć na budynku prywantym, dlatego klient zdecydował się na projekt, który będzie zawierał również dane adresowe w większym rozmiarze. Dzięki temu nadchodzący klienci z daleka zobaczą adres i będą pewni, że trafili do właściwego budynku. Jak widać na poniższych zdjęciach możemy wykonać również "grawer odwrotny" gdzie treść pozostaje w kolorze laminatu (tutaj srebrna), a laserem grawerujemy laminat naokoło napisu.  

Do każdego szyldy i tablicy grawerowanej dołączamy zestaw montażowy w postaci 4 chromowanych srebrnych dystansów. Oczywiście istnieje możliwość zmiany rodzaju montażu na np. taśmę mocującą (ale tylko przy mniejszych wymiarach tablic). 

szyld-firmowy-grawerowany

szyld-grawerowany


Zobacz inne: SZYLDY FIRMOWE

Powrót do strony głównej: SZYLDY GRAWEROWANE I TABLICE GRAWEROWANE