Grawerowany dyplom w eleganckim etui

Grawerowany dyplom w eleganckim etui

Jeżeli poszukują Państwo eleganckiego dyplomu okolicznościowego wykonanego z najlepszych materiałów to jesteśmy tą firmą, która bez problemu sprosta tym wymaganiom. Nasza firma zajmuje się również wykonywaniem różnego rodzaju grawerowanych dyplomów, podziękowań czy statuetek. Wykonujemy indywidualnie projektowane dyplomy grawerowane dopasowane do każdej uroczystości.

Poniżej przedstawiamy grawerowane podziękowania, które wykonaliśmy na zamówienie jednej ze szkół w Łoponiu. Eleganckie dyplomy wykonane z laminatu grawerskiego o grubości 1,6 mm w kolorze srebrnym. Jako podkładu do naszych dyplomów używamy elegancko wykończonej drewninej płyty MDF. Za dodatkową opłatą do każdego dyplomu możemy dobrać etui w 3 kolorach: zielony, niebieski i czerwony. Etui są również dostępne w 2 rodzajach otwierania: poziomym lub pionowym. 

Na zdjęciach prezentujemy standardowe wykonanie: grawer laserowy. Oferujemy również inne metody znakowania takie jak: druk UV czy elementy 3D (wykonane z plexi z naniesioną folią reklamową - winylową). Dyplomy możemy wykonywać też z różnych materiałów - niekoniecznie takie jakie widoczne są na zdjęciach!

elegancki-dyplom-grawerowany

elegancki-dyplom-grawerowany


Taki dyplom to nie tylko idealna forma podziękowania współpracownikom, sponsorom czy zwycięzcom konkursów. Nie raz wykonywaliśmy podobne dyplomy na dzień matki, dzień babci i dziadka, rocznice ślubów czy wesela. Grawerowany dyplom okolicznościowy to idealna pamiątka każdej uroczystości!


Zobacz nasze PREZENTY GRAWEROWANE

Powrót do strony głównej: TABLICZKI GRAWEROWANE